Co wiemy o FAME MMA 8? Kto zawalczy, gdzie się odbędzie?


Ostatnia edycja FAME MMA 7 odbyła się 5 września 2020 roku. Wydarzenie odbyło się w studiu telewizyjnym bez udziału publiczności. Zobaczyliśmy 10 emocjonujących pojedynków, a w walce wieczoru zawalczył Paweł Popek Miłokajuw, który zanotował zwycięstwo nad Damianem Stiflerem Zdńczykiem. Podczas samej gali zobaczyliśmy niesamowity nokaut Ferrariego nad Polakiem, który jednak przegrał swoją walkę przez nieregulaminowe kopnięcie w głowę. Polski bukmacher i to tylko u niego można było obstawiać walki na galę. Oprócz obstawiania meczów można też zainteresować się kasynami, które znajdziecie na polskakasyno.com.

Co z FAME MMA 8?

Kolejna edycja wydarzenia organizowanego przez Polską federację FAME MMA zaplanowana jest na 21 listopada tego roku. Prawdopodobnie również odbędzie się w studiu telewizyjnym, tak jak poprzednia gala, a na wydarzenie zaproszeni będą tylko przedstawiciele mediów, influencerzy oraz VIP-y. Warto brać udział w konkursach, gdyż na poprzednią edycję zostało rozdanych kilkadziesiąt wejściówek na zamknięte wydarzenie. Galę będzie można oglądać w internecie wykupując specjalną licencję Pay-Per-View, którą można zakupić na oficjalnej stronie FAME MMA TV, w cenie od 18 do 25 złotych, w zależności od wybranego wariantu. W tym tańszym mamy do dyspozycji tylko główny odtwarzacz w jakości HD, w droższym wariancie mamy do dyspozycji jakość FULL HD oraz dostęp do dodatkowych kamer z Loży Szyderców.

fame mma 7

Jakie znamy już walki?

Podczas ostatniej gali został ogłoszony zawodnik, który wystąpi w walce wieczoru! Jest nim Kacper Blonsky, czyli były uczestnik Teamu X od Stuu. Miał on się bić już rok temu z Trombą, ten jednak odmówił z uwagi na chęć rozwoju swojego kanału na YouTube. Jego przeciwnik nie jest jeszcze znany, Tromba jednak mówił że to nie on z nim zawalczy. Możliwym przeciwnikiem jest Marcin Dubiel, który także był w Teamie X. Obaj Panowie jednak pokłócili się, a ich team się rozpadł. Chcielibyście zobaczyć taką walkę? Na pewno byłaby bardzo emocjonująca z uwagi na realny konflikt ich obu. Marcin Dubiel nie zaprzeczył, że taka walka się odbędzie.

Kolejną pewną walką jest pojedynek Marcina Najmana z Kasjuszem “Don Kasjo” Życińskim jako co-main event gali jako boks w małych rękawicach. Najman po tym pojedynku ma zakończyć swoją karierę. W tym przypadku również istnieje realny konflikt, Panowie na konferencjach poprzednich gal prawie się pobili. Don Kasjo w FAME MMA ma aktualnie bilans 3-0-0, czyli wygrał 3 pojedynki, a nie przegrał ani jednego! Marcin Najman w FAME MMA stoczył dwa pojedynki, z czego jeden wygrał, a jeden przegrał, jednak warto zaznaczyć, iż jest on zawodowym bokserem, a tam zanotował 15 zwycięstw i 6 porażek, a ta walka odbędzie się właśnie w boksie, nie MMA.

W walce w kategorii ciężkiej zmierzą się Piotr „Bestia” Piechowiak kontra Polska Piotr „Szeli” Szeliga. Bestia zadebiutował już w FAME MMA w pojedynku z Marcinem Najmanem, który udało mu się zwyciężyć w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy pięściami w parterze). Piotr Szeliga dopiero zadebiutuje w tej federacji.

Do walk ma powrócić również Filipek, czyli polski raper i freestyler oraz autor tekstów. Swoją popularność zdobył podczas bitew freestyle. w FAME MMA wystąpił już dwukrotnie, raz wygrywając i raz przegrywając. Jego przeciwnik nie jest znany na tę chwilę, jednak mówi się, że może to być Waldemar Sobota.

FAME MMA 8 Karta Walk

Walki oraz zawodnicy, których na pewno zobaczymy na najbliższej gali:

  • Walka w kategorii półśredniej: (Main event) Kacper „Blonsky” Błoński –  TBA
  • Walka w kategorii open: (Boks w małych rękawicach) (Co-main event)  Marcin „El Testosteron” Najman –  Kasjusz „Don Kasjo” Życiński
  • Walka w kategorii ciężkiej: Piotr „Bestia” Piechowiak –  Piotr „Szeli” Szeliga
  • Walka w kategorii open: Filip „Filipek” Marcinek –  TBA

Bartłomiej Paluch

18 letni uczeń technikum informatycznego z rozszerzeniem gier komputerowych. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *