Friz bierze narkotyki? Nowe dowody na filmie! [WIDEO]


Czy Friz bierze narkotyki? Na początku tego roku wiele mówiło się o tym, że Friz może brać narkotyki, było wiele filmów, które snuły teorie o Frizie i tym co się dzieje w domu Ekipy. Były nawet filmy, w których wypowiadali się rzekomi pracownicy sklepu ekipatonosi, ale do teraz nie wiadomo czy były prawdziwe.

Podczas pobytu w USA na jednym z odcinków Friza fani zauważyli narkotyki! Więcej pisaliśmy o tej sytuacji tutaj: Znaleziono narkotyki w domu ekipy Friza! [ZDJĘCIA]. Tym razem również na filmie u Karola Friza Wiśniewskiego zauważono kolejną wypowiedź dot. nielegalnycych substancji! Więcej nowych informacji poniżej!

Friz bierze narkotyki?

Zobacz też: To oficjalny koniec EKIPY FRIZA! Wujek Łuki wyjaśnia dlaczego… [WIDEO]

Na jednym z ostatnich filmów Friza fani podeszli do samochodu, w którym siedział Friz i Patecki. Patecki powiedział, że podczas pandemii nie robią sobie zdjęć z fanami. A oni odpowiedzieli, że przychodzą z inną propozycją! No właśnie jaką?!

My z inną propozycją… Idziecie na bucha chłopaki?

Wg. słownika miejski.pl iść na bucha oznacza oczywiście “Iść na jointa, skręta, marihuanę”. Co więc odpowiedział Patecki?

Nieee, *śmiech* spieszymy się bo gonimy chmurę, normalnie bym…

Poniżej znajdziecie więcej ważnych informacji!

Są dowody!

No właśnie i tu wypowiedź na filmie się urywa! Czy Patecki powiedział, że normalnie by poszedł i dlatego ta wypowiedź została wycięta? Prawdopodobnie tak, ale nie mamy na to dowodów… Ostatnio jest coraz więcej dowodów i rzeczy, które powiązuje się z Ekipą i narkotykami, marihuaną. Cała wypowiedź i ta sytuacja jest dostepna na filmie “OTO NASZ PREZENT NA ICH ŚLUB” około minuty 10:00. Zobaczcie sami:

Co sądzicie o tej sytuacji? Czy Ekipa i Friz palą marihuanę? Jeśli tak to czy to źle?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *