Czy zakłady bukmacherskie się opłacają?

Zawieranie zakładów bukmacherskich cieszy się rosnącą popularnością. Swój udział w tym na pewno ma intensywny rozwój stron i aplikacji legalnych bukmacherów, dzięki czemu bez wychodzenia z domu można typować, a do tego pojawiają się dodatkowe możliwości, jak np. sporty wirtualne, gry karciane, typowanie LIVE. Pojawia się jednak pytanie – czy zakłady bukmacherskie się opłacają? Sprawdźmy!

Zakłady bukmacherskie – rozrywka czy sposób na zarobek?

Osoby rozpoczynające swoją przygodę z zakładami bukmacherskimi zastanawiają się, czy to w ogóle możliwe, by w ten sposób zarabiać. Warto wiedzieć, że istnieją różne rodzaje obstawiania, a sporą grupę stanowią profesjonaliści, którzy grają regularnie, mają opracowane swoje systemy grania i typują za wysokie stawki. Śmiało więc można powiedzieć, że tak – grając rozważnie, systematycznie i wedle ustalony zasad, można zarabiać u buka. Jednocześnie należy pamiętać, że zakłady bukmacherskie to hazard, który może uzależniać (więcej o odpowiedzialnej grze tutaj). Poza tym nie ma tu „pewniaków” i zawsze istnieje ryzyko, że nie tylko nie wygramy określonej kwoty, ale i przegramy naszą stawkę.

Gdzie zawierać zakłady bukmacherskie?

Bardzo ważną kwestią jest wybór legalnego bukmachera. To firma, która posiada ważną licencję Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów wzajemnych w Polsce. Dozwolone jest granie wyłącznie u takich podmiotów. ForBET ma taką licencję, a do tego proponujemy naszym graczom obszerną ofertę zakładów – sportowych, specjalnych, na gry karciane, na sporty wirtualne. Wybierając buka warto więc zwrócić uwagę na to, czy ma w swojej ofercie zdarzenia, które Cię interesują.

Jak grać, by wygrywać?

  • Gra systemem

Gracze bukmacherscy bardzo często zamiast tworzenia klasycznych kuponów „singli” czy „akumulowanych”, grają systemami. W zależności od specyfiki systemu, może to redukować ryzyko porażki, a jednocześnie zwiększać szanse na wysoką wygraną. Systemy bukmacherskie wskazują graczom pewien mechanizm, którym powinni się kierować zawierając zakłady.

  • Ustalanie stawek

W grze systemowej ważną rolę odgrywa stawkowanie. Chodzi w nim o dostosowania stawek do sposobu obstawiania. Stawkowanie pozwala na znalezienie najlepszej strategii zarządzania własnym kapitałem pieniędzy. Istnieją różne rodzaje – np. „płaska stawka”, „stawkowanie modulowane”, „stawkowanie procentowe” i inne. Warto poznać systemy i rozważyć ich zalety oraz wady – niektóre pozwalają osiągnąć lepsze rezultaty końcowe niż granie niską stawką, a inne skuteczniej ograniczają ryzyko porażki.

  • Programy lojalnościowe i bonusy u bukmacherów

W zarobku na zakładach bukmacherskich może pomóc atrakcyjna oferta buka. Warto sprawdzić, jakie bonusy i oferty promocyjne oferuje buk u którego typujesz. W tej kwestii należy pilnować regulaminu (spełnić warunki promocji), a do tego zaleca się również grać kupony z wysokimi kursami za otrzymane środki bonusowe, co pozwoli wyjść na plus. Sprawdź ofertę na https://www.iforbet.pl/ w zakładce Promocje.

  • Surebety

Surebety mogą być tzw. „pewniakami”, a zatem zakładami, które na papierze mają 100% szansy powodzenia. W związku jednak z tym, że sport jest nieprzewidywalny, a faworyci nierzadko przegrywają z underdogami, nie zawsze surebety są takie pewne. Jeśli jednak chcesz spróbować swoich sił, warto obliczyć, na ile opłaca się obstawić dany zakład. Pomoże w tym specjalny kalkulator surebet, który oblicza stawki za jakie należy obstawić zakłady składowych surebeta, by osiągnąć optymalny zysk.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *