Popek Monster wystąpi w walce wieczoru na FAME MMA 7! [DATA, KARTA WALK, ZAWODNICY]


Tego chyba nikt się nie spodziewał! Popek Monster znano również jako Król Albanii wystąpi w walce walce wieczoru na kolejnej, siódmej edycji gali FAME MMA! Dodatkowo data gali została przesunięta na 5 września oraz ogłoszono kilka walk, które odbędą się na gali FAME MMA 7. Niedługo rozpocznie się również sprzedaż PPV, zapewne w standardowych cenach. Apropo biletów to jeszcze nie wiadomo czy gala odbędzie się w studiu, czy w hali sportowej.

FAME MMA 7 karta walk

FAME MMA 7 odbędzie się w sobotę 5 września. Jeden z właścicieli organizacji potwierdził, że najbliższa konferencja prasowa zaplanowana jest na 26 lipca, więc zapewne wtedy poznamy pełną kartę walk. Aktualnie ogłoszona karta walk na FAME MMA 7:

MAIN EVENTPaweł ‘POPEK’ Mikołajuw VS TBA
CO-MAIN EVENT – Adrain ‘Polak’ Polański VS Amadeusz ‘FERRARI’ Roślik
Kamil ‘HASSI’ Hassan VS Maksymilian ‘Wiewiór’ Wiewiórka
Krystian ‘KRYCHA’ Wilczak VS Maciej ‘SZEWCU’ Szewczyk

Popek na FAME MMA

Popek Monster, czyli Paweł Mikołajuw – polski raper, wokalistka, muzyk i zawodnik MMA wagi cięzkiej. Swoją popularność zdobyć głównie przez udział w Gangu Albanii i ich kontrowersyjne piosenki.

Informacja o Popku na FAME MMA została potwierdzona przez oficjalny kanał FAME NEWS (film poniżej). Paweł w swojej karierze stoczył 7 zawodowych walk FAME MMA, trzy z nich zwyciężył, a cztery przegrał. Ostatnio występował na galach KSW, teraz zadebiutuje na FAME MMA.

Co sądzicie o Popku na FAME MMA? Czy przyciągnie nowych odbiorców? Z kim widzicie go w klatce w walce wieczoru?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *