Wojtek Gola nagrał HOT16Challenge, ale został wyśmiany i go usunął XDD [WIDEO]


Wojciech Gola nagrał swoją wersję #Hot16Challenge, czyli drugiej edycji popularnego wyzwania, mimo, że nikt go nie wyzwał. Gola w swoim materiale nominował Boxdela, Kizo, Rafonixa oraz Malika Montane. Ten pierwszy szybko zaregował pisząc w komentarzu, że nie może sobie po prostu tak o dołączyć do wyzwania – musi zostać przez kogoś nominowany, więc sam też nie nagra swojej wersji, ale przekaże pieniądze na zbiórkę.

Wojtek Gola #Hot16Challenge

Gola po jakimś czasie postanowił usunąć nagranie, jednak kopie widniały na YouTube. Autor postanowił odezwać się do kanałów, które wrzuciły jego nagranie i grzecznie prosił o ich usunięcie, nawet oferował PPV na kolejną gale FAME MMA. To bardzo miłe z jego strony, gdyż mógł po prosu usunąć te filmy poprzez prawa autorskie. Jeden z takich kanałów, który wrzucił nagranie postanowił zamiast PPV, Wojciech wpłacił równowartość na zbiórkę charytatywną HOT16Challenge.

Wy też możecie przekazać datek na cel charytatywny! Link do zbiórki znajdziecie tutaj: https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *