5 sygnałów, że on jest dobrym materiałem na męża


Po kilku miesiącach związku mogą pojawić się u nas wizje wspólnej przyszłości, w tym także ślubu. Nie wszyscy nadają się jednak na partnerów na całe życie, z czasem możesz bowiem zacząć dostrzegać wady drugiej osoby, które zupełnie przysłonią jego wszystkie dobre strony. Na tej liście zgromadzaliśmy dla Ciebie 5 sygnałów, które powinny rozwiać wszelkie twoje wątpliwości i przekonać Cię, że on to ten jedyny!

1. Zawsze chętnie pozna twoje zdanie

To klucz do udanej i bezstresowej komunikacji. Bez względu na to, co myślisz na dany temat, zawsze uszanuje twoje zdanie i weźmie je pod uwagę. Jeśli to zdanie idealnie opisuje twojego partnera, możesz mieć pewność, że nadaje się on świetnie na założenie rodziny czy wspólne mieszkanie. Dzięki temu pogłębia się również wasza więź, co również zwiększa wasze szanse na udaną i długą wspólną przyszłość. Uważaj jednak na osoby, które poznają twoje zdanie i przyjmują je do wiadomości, ale nigdy się z nim nie liczą, a czasem nawet specjalnie robią Ci na złość!

2. Przyznaje się do błędów

To nie tylko cecha sprzyjająca rozwojowi osobistemu, ale dzięki temu nie będziesz musiała nigdy martwić się, że twój partner będzie o swoje błędy obwiniał Ciebie lub inne osoby ze swojego środowiska. To jednocześnie bardzo rzadka cecha, która często idzie w parze z silną psychiką. Warto jednak pamiętać, że są osoby, które potrafią przyznać się do błędu, ale nigdy za niego nie przepraszają. Taki partner zawsze będzie udawał, że nawet najpoważniejsze błędy to tylko błahostki, jeśli on je popełnia lub będzie wytykał Tobie podobne bądź „gorsze” błędy.

ten jedyny

3. Wspiera Cię w twoich pasjach

Pasja dla każdego z nas to coś ważnego, często towarzyszy nam całe życie, a my chcemy je rozwijać i być w konkretnej dziedzinie coraz lepszymi. Partner, który wspiera Cię w tym wszystkim to istny skarb! Wiele osób, które nie rozumieją jakiejś pasji, woli ją wyśmiewać i zarzucać partnerowi, że marnuje na nią czas, zamiast chociażby spróbować zaakceptować to, że ich druga połówka robi coś, czym oni nigdy by się nie zajęli. Czy on jest tym jedynym? Takie wsparcie jest nam potrzebne nie tylko po to, aby rozwijał się nasz związek, ale także do zwiększenia pewności siebie i wiary w to, co robimy.

4. Akceptuje i szanuje twoje wartości

Jeśli spotykasz się z kimś, kto wierzy w co innego, niż Ty albo ma inny system moralny, a mimo to nie narzuca Ci żadnych swoich przekonań i akceptuje to, że wyznajesz coś innego, to wiedz, że masz ogromne szczęście. Wiele osób bowiem, zwłaszcza w kwestiach dla nich wyjątkowo ważnych i często drażliwych, chętnie kłóci się ze swoimi inaczej myślącymi partnerami, w skrajnych przypadkach zarzucając im głupotę czy nawet niepoczytalność. Jeśli ta druga sytuacja bardziej pasuje do twojego związku, to zamiast barć ślub, powinnaś poszukać kogoś, kto okaże Ci szacunek!

5. Nie krytykuje Ciebie, ale twoje zachowania

Bardzo łatwo skrytykować kogoś, gdy zrobi coś głupiego albo niewłaściwego, ale najczęściej taka krytyka opiera się na samej osobie, a nie na konkretnym zachowaniu. Jeśli twój partner potrafi uderzyć bezpośrednio w twoje czyny i wytłumaczyć Ci, co zrobiłaś źle, nie zrzucając tego na to, jaka jesteś, to będzie idealnym mężem. Jeśli za to twój partner notorycznie uderza w twój charakter, podejście do życia albo inne twoje cechy, możesz być pewna, że po ślubie nic się nie zmieni, a Ty dalej będziesz bała się zrobić przy nim najgłupszy błąd, aby znowu nie usłyszeć, że do niczego się nie nadajesz.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *