FAME MMA 7 oficjalnie ogłoszone! Kto zawalczy? [KARTA WALK, ZAWODNICY, DATA]


FAME MMA 7 zostało oficjalnie zapowiedziane! Poznaliśmy początkową kartę walk i datę wydarzenia. Miejsce nie zostało na razie podane z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w kraju. Jak powiedział szef FAME MMA rozważają kilka opcji, być może zaproszą same media, a być może ponownie zorganizują galę w studio. Więcej informacji znajdziecie poniżej!

FAME MMA 7 data

FAME MMA 7 zostało oficjalnie zapowiedziane i odbędzie się 22 sierpnia. Miejsce nie jest jeszcze znane, gdyż będzie ono zależało od obostrzeń jakie będą z uwagi na COVID-19. Możliwe, że gala odbędzie się na hali sportowej i zostanie wpuszczone kilkaset fanów, a możliwe że gala odbędzie się w studiu telewizyjnym tak jak ostatnio. Bilety nie są jeszcze dostępne i nie wiadomo czy w ogóle będą. Sprzedaż PPV FAME MMA 7 powinna rozpocząć się już wkrótce. Możemy spodziewać się standardowych cen rzędu około 20 i 30 złotych na PPV standard i premium. Zalecamy kupować licencję już wcześniej z uwagi na możliwe problemy z wydaniem licencji przy zakupie w dniu gali.

FAME MMA 7 Karta Walk

Poznaliśmy kilka nazwisk, które na pewno zobaczymy na najbliżej gali FAME MMA 7:

  • Kamil Hassan VS Maksymilian Wiewiórka
  • Adrian Polańsaki VS Amadeusz Ferrari

Są to pojedynki rewanżowe, które chcieli zobaczyć fani. Bardzo prawdopodobny jest też występ Marcina Najmana, jednak nie został on jeszcze oficjalnie potwierdzony. Nie ma informacji czy na najbliżej edycji gali odbędzie się walka kobiet.

Jeżeli sytuacja pozwoli, to będziemy chcieli zaprosić nawet kilkuset widzów i dobierzemy sobie pod to obiekt. Zawsze jest opcja, by zrobić galę FAME MMA 7 w studio – powiedział szef FAME MMA Krzysztof Rozpara.

Więcej szczegółów ujawnił Patryk na kanale FAME NEWS:

Dajcie znać w komentarzach poniżej jakich walk jeszcze oczekujecie na najbliższej edycji. Może walka kobiet? A może Mini Majk VS Mini Jack? Wszystko jest możliwe!

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. 13 czerwca 2020

    […] Zobacz też: FAME MMA 7 oficjalnie ogłoszone! Kto zawalczy? [KARTA WALK, ZAWODNICY, DATA] […]

  2. 30 czerwca 2020

    […] Zobacz też: FAME MMA 7 oficjalnie ogłoszone! Kto zawalczy? [KARTA WALK, ZAWODNICY, DATA] […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *