FAME MMA vs KORONAWIRUS, gala zostanie odwołana?


Kilka dni temu Polskę obiegła informacja o odwołaniu wszystkich imprez masowych. FAME MMA zaplanowane było na 28 marca w Częstochowie. Czy w związku z odwołaniem wszystkich wydarzeń gala się odbędzie? Gdzie będzie można oglądać? Kiedy odbędzie się druga konferencja FAME MMA?

KUP DOSTĘP DO FAME MMA 6 JUŻ OD 19,99zł! [KLIKNIJ TUTAJ]

FAME MMA vs Koronawirus

FAME MMA początkowo zapewniało, że nie ma przeszkód, żeby gala odbyła się prawidłowo. Organizator zapewnił większy personel medyczny, specjalne żele do dezynfekcji, kontrole temperatur dla widzów. Jednak to wszystko na nic, wszystkie wydarzenia masowe w Polsce zostały odwołane. FAME MMA postanowiło jednak nie rezygnować z wydarzenia i zapewniło, że FAME MMA 6 odbędzie się w hali w Częstochowie bez publiczności. Każdy, kto kupił bilet otrzyma zwrot pieniędzy.

W związku z dzisiejszym wystąpieniem Premiera Morawieckiego i idącą za tym decyzją wojewody śląskiego będziemy zmuszeni do zmiany formatu gali FAME MMA 6. Prawdopodobnie gala odbędzie się, tak jak planowano – 28 marca, jednak bez udziału publiczności. Potrzebujemy kilku dni, by ustalić szczegóły z wojewodą śląskim i przekazać Wam dalsze informacje. Pragniemy poinformować wszystkie osoby, które zakupiły bilety na galę, że Federacja FAME MMA dokona zwrotu pieniędzy. Każdy, kto zakupił bilet, otrzyma oficjalne potwierdzenie na maila, a zwrot środków nastąpi do 14 dni od momentu wysłania potwierdzenia.

KUP DOSTĘP DO FAME MMA 6 JUŻ OD 19,99zł! [KLIKNIJ TUTAJ]

Co z Konferencją i ważeniem?

Niestety, w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją, niedzielną konferencję zmuszeni jesteśmy przeprowadzić bez udziału publiczności. Każdy kto zakupił bilet na konferencję otrzyma zwrot środków za pośrednictwem serwisu ticketos.pl. Pozostałe eventy towarzyszące gali FAME MMA 6 – Meet&Greet i Media Trening, również zostaną przeprowadzone bez udziału widowni. PRZYPOMINAMY, ŻE SAMA GALA FAME MMA 6 ODBĘDZIE SIĘ 28 MARCA I BĘDZIE DOSTĘPNA NA ➡️ https://famemma.tv (link w bio)

Ruszyła sprzedaż PPV na galę FAME MMA 6! Ile kosztuje? Jak kupić? Jakie są metody płatności?

fame mma 6

Gala odbędzie się bez publiczności, jednak całość będzie transmitowana przez PPV. Licencję na oglądanie możecie zakupić tutaj.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *