FAME MMA ODWOŁANE PRZEZ KORONAWIRUSA! [WAŻNE]


Kilkanaście minut temu premier Mateusz Morawiecki poinformował o odwołaniu wszystkich imprez masowych na terenie całego kraju. W związku z tym FAME MMA na pewno odbędzie się bez publiczności. Nie wiadomo jeszcze, czy zostanie w pełni odwołane czy walki zostaną rozegrane przy pustej hali. Federacja FAME MMA nie wydała jeszcze oficjalnego komunikatu, gdy tylko to zrobi zaktualizujemy nasz artykuł.

Ruszyła sprzedaż PPV na galę FAME MMA 6! Ile kosztuje? Jak kupić? Jakie są metody płatności?

“Koronawirus to realne i globalne zagrożenie. Wolimy zapobiegać niż leczyć. Podjęliśmy decyzję o odwołaniu wszystkich imprez masowych” – poinformował premier Mateusz Morawiecki. – W Polsce wirusem SARS-CoV-2 zakażonych jest 17 osób.

FAME MMA prawdopodobnie się odbędzie, ale bez publiczności. Sprzedaż PPV wystartowała dwa dni temu, także zapraszamy do wsparcia federacji i zakupu PPV na oficjalnej stronie. Prawdopodobnie dużo stracą przez brak przychodów z biletów, więc zakup PPV jest idealnym rozwiązaniem, jeśli chcemy zobaczyć FAME MMA w przyszłości.

FAME MMA planowało wykorzystać liczne środki zabezpieczeń, w tym kontrole temperatury na wejściu, dodatkowe środki dezynfekcji i dodatkowe zabezpieczenia medyczne. Wygląda na to, że to wszystko na nic, gdyż wszystkie imprezy masowe zostały odwołane.

Nie ma jeszcze informacji na temat zwrotów kosztów za bilety. Takie informacje zostaną tu podane, gdy zostanie wypuszczona oficjalna notka od federacji.

Ruszyła sprzedaż PPV na galę FAME MMA 6! Ile kosztuje? Jak kupić? Jakie są metody płatności?

fame mma 6

Karta Walk FAME MMA 6

  • Marta “Linkimaster” Linkiewicz – Kamila „Zusjeee” Smogulecka – walka wieczoru
  • Marcin “Rafonix” Krasucki – Wojtek Gola – co-main event
  • Marcin “El Testosteron” Najman – Piotr “Bestia” Piechowiak
  • Kasjusz “Don Kasjo” Życiński – Maciej Rataj
  • Jakub “Kubańczyk” Flas – Maciej “L Pro” Łapot
  • Bartosz “Qbik” Kubik – Cyprian “Cypis” Racicki
  • Alan Kwieciński – Arkadiusz Tańcula
  • Maciej Szewczyk – Dawid “Ambro” Ambroziak

Ruszyła sprzedaż PPV na galę FAME MMA 6! Ile kosztuje? Jak kupić? Jakie są metody płatności?

Koronawirus w Polsce

Aktualnie w Polsce jest 17 przypadków osób chorujących na Koronawirusa i jedna osoba z bardzo prawdopodobnym wynikiem pozytywnym. Jedna osoba z Poznania jest w stanie ciężkim. Osoba ta miała kontakt z osobą, która wróciła niedawno z Włoch.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *