Gala FAME MMA 5 już za 2 dni! Jak oglądać? Kto wystąpi?


Już w najbliższą sobotę, czyli 26 października o godzinie 20:00 w Gdańskiej Ergo Arenie odbędzie się długo wyczekiwana gala FAME MMA 5, a w main evencie ulubieniec Polskiej publiczności – Piotr ‘Bonus BGC” Witczak kontra Marcin Najman, czyli polski pięściarz i zawodnik MMA oraz boksu zawodowego, w którym zdołał wygrać aż 12 pojedynków pod rząd!

Znalezione obrazy dla zapytania Gala FAME MMA 5 już za 2 dni! Jak oglądać?

Ciekawym pojedynkiem jest również walka Marka “Kruszwila’ Kruszela, czyli influencera z ogromnymi zasięgami kontra Mini Majk, czyli człowiek o niskim wzroście. Z pewnością będzie to ciekawy pojedynek, na który wszyscy czekają! A wy jesteście #TeamKruszwil czy #TeamMiniMajk?

Zapowiedź walki Mini Majk VS Kruszwil

Tak jak na poprzednich edycjach na tej również odbędzie się walka kobiet! Kto w niej wystąpi? Otóż w pojedynku kobiet wystąpi zawodniczka, która brała już udział w walkach – Esmeralda Godlewska, a jej przeciwniczką będzie Ewelina ‘ewelona’ Kubiak

Znalezione obrazy dla zapytania Gala FAME MMA 5 już za 2 dni! Jak oglądać?
Esmeralda Godlewska

Nie zapomnijcie o zakupie PPV na oficjalnej stronie https://famemma.tv Licencję na oglądanie gali polecamy kupować wcześniej tak, aby nie było problemów z płatnościami!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *