Zawodnicy MMA to niegrzeczni chłopcy – także poza klatką


Napaść na tle seksualnym, pobicia i wiele innych. Wśród zawodników MMA, takie zachowania są niestety dość częste. Kilka z nich mrozi krew w żyłach, a UFC nie toleruje nawet najmniejszych występków. Nic dziwnego, że o niektórych z tych panów słyszeliśmy tylko przez krótką chwilę.

Jeśli wydaje Ci się, że rzucanie Conora McGregora wózkiem w autobus pełen zawodników UFC jest czymś dramatycznym, to nie czytaj tego tekstu dalej. Jeśli wydaje Ci się, że jego słowne utarczki z Floydem Mayweatherem Jr. podczas spotkań promujących walkę, to coś strasznego, tym bardziej nie czytaj dalej. Źli chłopcy często są uwielbiani, ale wśród nich są także Ci, których trzeba potępić.

Cztery poniższe nazwiska to tylko kilka nieciekawych przypadków tego, jak niektórzy nie panują nad emocjami. 

Mike Whitehead – wpadka, za wpadką

Whithehead odbył zaledwie jedną walkę w UFC w 2006 roku. Pokonał wtedy podczas UFC 57 Keitha Jardine. Cztery lata później wrestler został oskarżony o napaść na tle seksualnym. Kobieta, na którą napadł Whitehead uczestniczyła w grillu organizowanym przez zawodnika i promotora. Podczas prowadzenia dochodzenia w sprawie, policja odkryła również, że Whitehead jest częścią operacji związanej z hodowaniem marihuany. Efektem był wyrok od roku do czterech pozbawienia wolności. 

Jeremy Jackson – obrabować, napaść i zgwałcić

Jeremy Jackson, to nie była gwiazda serialu Baywatch! Ten Jackson to profesjonalny fighter, który na matach spędził sześć lat. To on jako pierwszy wykończył Nicka Diaza w MMA (w dwóch kolejnych pojedynkach tej pary, Diaz był lepszy dwukrotnie). W 2008 roku Jackson został oskarżony o włamanie do domu swojej byłej dziewczyny i napaść na tle seksualnym z bronią w ręku. W tym samym czasie obrabował też mieszkanie. Taki niemądry wybryk to 25 lat odsiadki lub dożywocie. 

Abel Trujillo – niezbyt ciekawe przygody

Od czego tu zacząć. Trujillo lubił przygody nie tylko w klatce i miał sporo zatargów z prawem. Zakłócanie porządku domowego, co jest delikatnym stwierdzeniem na napaść oraz znęcanie się nad matką swojego dziecka. USA Today opisywało druzgocący przypadek, kiedy to Trujillo seksualnie wykorzystał dziecko – sprawa jednak na tym stwierdzeniu się urywa i nie wiadomo co dokładnie się wydarzyło. 

Jonathan Koppenhaver – War Machine zgotował byłej wojnę

A tutaj z grubej rury. Koppenhaver poza MMA występował także na innej scenie – kręcił filmy pornograficzne, spotykał się z gwiazdą filmów dla dorosłoych Christy Mack. Następnie napadł na – już byłą – dziewczyną oraz jej współpracownika. Mack podczas tego zajścia dorobiła się kilku poważnych kontuzji, w tym uszkodzonej wątroby, powybijanych zębów oraz 18 złamanych kości. Mack twierdziła też, że War Machine próbował ją zgwałcić. Koppenhaver został oskarżony o 29 przestępstw i 36 lat więzienia.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *