Już za tydzień pierwsza konferencja FAME MMA 6! O której godzinie i gdzie oglądać?


FAME MMA z hukiem weszło do harmonogramu Polskich imprez MMA. FAME MMA zdobyło sławę dzięki bardzo kontrowersyjnym walkom, ogromnym gażą zawodników i rekordem sprzedaży ilości PPV w Europie! Niedawno ogłoszono kolejną, szóstą edycję wydarzenia: FAME MMA 6 oficjalnie ogłoszone! [KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY, KONFERENCJE]. Dowiedzieliśmy się w niej, że na gali w 8 walkach zawalczy aż 9 debiutantów! Poznaliśmy również datę gali, konferencji i ważenia.

Pierwsza konferencja FAME MMA

Pierwsza konferencja FAME MMA 6 odbędzie się już za tydzień, 8 lutego 2020 roku o godzinie 18:00 w Poznaniu. Podczas tej konferencji zostaną ogłoszone pozostałe walki, które zobaczymy na wydarzeniu. Nie zabraknie też wielu emocji i śmiesznych wydarzeń! Po raz kolejny będzie można oglądać konferencję na specjalnej platformie FAMEMMA.TV. Nie wiadomo, czy będzie też transmisja na YouTube.

FAME MMA powraca do Częstochowy już 28 marca. W walce wieczoru zobaczymy zupełnie odmienioną Martę Linkiewicz, która zmierzy się z debiutującą Zusje. Co-main event to długo wyczekiwana walka Wojtek Goli i Rafonixa. Po szybkim i efektownym zwycięstwie do oktagonu powraca Marcin Najman, który na poprzedniej gali przyjął wyzwanie rzucone przez znanego kulturystę Piotra „Bestię” Piechowiaka. Niepokonany do tej pory Don Kasjo, stoczy kolejną walkę – tym razem ze znanym z programu „Ex Na Plaży” Maciejem Ratajem. To nie koniec niespodzianek. Kolejne walki zostaną ogłoszone podczas pierwszej konferencji 8 lutego w klubie B17.

Konferencje zawsze śledzą tysiące osób! Podczas jednej z nich udało się pobić rekord Polskiego YouTube – 200 tysięcy osób oglądających transmisję w internecie w jednym momencie!

Karta Walk FAME MMA 6

Kamila „Zusje” Smogulecka vs Marta  „Linkimaster” Linkiewicz

Wojtek Gola vs Marcin „Rafonix” Krasucki

Piotr „Bestia” Piechowiak vs Marcin Najman

Maciek Rataj vs Kasjusz „Don Kasjo” Życiński

I dodatkowo 4 walki, które poznamy dopiero na konferencji. Jak myślicie, kto jeszcze zawalczy na FAME MMA 6?

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 4 lutego 2020

    […] których jeszcze nie znamy, ale poznamy podczas pierwszej konferencji już w ten tydzień! Już za tydzień pierwsza konferencja FAME MMA 6! O której godzinie i gdzie oglądać?. Wystąpi na niej m.in Marta Linkiewicz, która ostatnio się wypowiedziała: Marta Linkiewicz: […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *