Czuux i Dominik Łupicki w walce na FAME MMA? To możliwe! [WIDEO]


Piotr Czuux Czupryn to 17 letni twórca internetowy oraz początkujący raper, który na swoich social mediach osiąga niewątpliwie niemałe osiągi. W swojej wypowiedzi zaznaczył, że z chęcią weźmie udział w FAME MMA, jeśli pojawi się odpowiednia oferta i finansowa i jak będzie przeciwnik, który choć trochę ma “fame”, czyli internetową sławę.

Jego potencjalnym przeciwnikiem jest Dominik Łupicki, czyli ogromny youtuber, posiadający ponad milion i trzysta tysięcy subskrypcji na youtube! Czuux posiada ich przecież prawie 600 tysięcy na swoim największym kanale muzycznym “YoungczuuX“. Dominik Łupicki został znany przez swoje filmy, które mają bardzo kontrowersyjne, ale przyjazne treści, jak choćby film “3 WOJNA ŚWIATOWA PRANK na moim DZIADKU!“, który ma ponad 3 miliony wyświetleń.

Niedawno pisaliśmy, że Czuux może zawalczyć z Kruszwilem: Czuux zawalczy z Kruszwilem na FAME MMA 6? Jednak Marek po prosty wycofał się na razie z kolejnych walk w oktagonie, gdyż chce trochę ocieplić swój wizerunek i przestać być kontrowersyjnym ma maksa.

Źrodło https://www.instagram.com/p/Byw1p3dHAx5/

FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca w hali sportowej w Częstochowie. Zawalczy na niej wielu nowych zawodników, których jeszcze nie znamy, ale poznamy podczas pierwszej konferencji już w ten tydzień! Już za tydzień pierwsza konferencja FAME MMA 6! O której godzinie i gdzie oglądać?. Wystąpi na niej m.in Marta Linkiewicz, która ostatnio się wypowiedziała: Marta Linkiewicz: „Wyglądam jak k**wa dziecko z gimnazjum”, czyli przemiana i przygotowania do FAME MMA!. Zawalczy ona z Zusje: Kim jest Zusje, która zawalczy z Linkiewicz na FAME MMA?.

Jak myślicie, dojdzie do walki Czuux VS Dominik Łupicki na FAME MMA? Nie ma wątpliwości, że taki pojedynek rozbiłby ogromny szum i przyciągnąłby rzesze fanów, a przecież o to wszystkim chodzi!

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 12 lutego 2020

    […] Czuux i Dominik Łupicki w walce na FAME MMA? To możliwe! [WIDEO] […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *