Bonus BGC wraca do MMA! Zawalczy na kolejnej gali już w Marcu! [ZDJĘCIA]


Piotr BONUS BGC Witczak, czyli bardzo popularna postać, która zdobyła swą sympatię wśród fanów FAME MMA. Niedawno postanowił zrezygnować z udziału w FAME MMA z kilku niewiadomych przyczyn. Dziś swoich fanów poinformował, że postanawia wrócić do udziału w MMA i został oficjalnie zawodnikiem federacji Celtic Gladiator Poland. Ich gala odbędzie się 14 marca w Bełchatowie przeciwko zawodnikowi Jon Painter, czyli doświadczonemu anglikowi.

Pierwsze zwycięstwo w MMA to jest to czego pragnę najbardziej na świecie , w marcu w mediach społecznościowych będzie naprawdę gorąco. Trenuję po to by wygrać 👊🥊 Trzymajcie kciuki i widzimy się na miejscu 🔥 Ready to fight🤼‍♂️🥊 Wierzę mocno, że 14 Marca w Bełchatowie utworzy się piękna historia.

Obraz może zawierać: tekst

Na FAME MMA walczył już trzykrotnie i wszystkie walki przegrał, czy tym razem po zmianie federacji uda mu się zwyciężyć?

Obraz może zawierać: 1 osoba

Painter jest zawodnikiem doświadczonym, na swoim koncie ma już 13 walk, z czego wygrał tylko jedną. Jego walki kończą się po kilkunastu sekundach. Występował już kiedyś w Celtic Gladiator, ale przegrał. Oto jedna z jego walk:

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *