Popek VS Irański Hulk w walce wieczoru na FAME MMA 6? [WIDEO]


Popek Monster, czyli Paweł Mikołajuw – polski raper, wokalistka, muzyk i zawodnik MMA wagi cięzkiej. Swoją popularność zdobyć głównie przez udział w Gangu Albanii i ich kontrowersyjne piosenki. Stoczył 7 walk MMA z czego wygrał 3. Zadebiutował w KSW w walce przeciwko Mariuszem Pudzianowskim, z którym przegrał poprzez TKO (ciosy pięściami). Wygrał jedynie walkę z Robertem Burneiką, który się poddał na KSW 39 Colosseum. Czy Popek zadebiutuje na FAME MMA?

Ostatnio wiele mówiło się o możliwym zakontraktowaniu Irańskiego Hulka w FAME MMA, jednak z kim miałby zawalczyć? Jednak przecież FAME MMA 6 jest już ogłoszone i w walce wieczoru wystąpi Marcin Najman! Otóż przed pierwszą konferencją już dzisiaj ma zostać ogłoszona oficjalna zmiana walki wieczoru na pojedynek Popka VS Irańskiego Hulka.

Co sądzicie o takim pojedynku? Przyciągnie do federacji więcej kupionych biletów i PPV? Do gali jeszcze 2 miesiące, a cała arena jest już wyprzedana! A przecież nie zostały jeszcze ogłoszone wszystkie walki! FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca w hali Częstochowa.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *