Czuux zawalczy z Kruszwilem na FAME MMA 6?


Piotr Czupryn zwany pod pseudonimem ‘Czuux‘, czy też ‘Young Czuux‘ to młody youtuber oraz raper, który na swoim głównym kanale posiada prawie 600 tysięcy subskrypcji. Czy zawalczy z Lordem Kruszwilem na FAME MMA 6?

Czuux o swojej możliwej walce mówił już po pierwszej edycji – FAME MMA 1, wtedy też postawił warunki włodarzom, które muszą się spełnić, aby mógł zawalczyć w oktagonie:

Wtedy wiele mówiło się o możliwym pojedynku Kruszwila i Czuuxa – Obaj Panowie są do siebie podobni. Teraz dodatkowo Kruszwil zaliczył swój udany debiut w oktagonie i szuka swojego przeciwnika na FAME MMA 6, o czym pisaliśmy tutaj: Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik?

Znalezione obrazy dla zapytania czuux fame mma

Czy taka walka jest możliwa?

Jak najbardziej tak! Obaj youtuberzy nadal są osobami znanymi oraz chcą uczestniczyć w tym przedsięwzięciu, jednak jedyną przeszkodą może być fakt, że Czuux nie jest jeszcze pełnoletni – ma 17 lat. Jednak czy jest to przeszkoda?

Kruszwil nadal nie opublikował z kim zawalczy na FAME MMA 6, jak myślicie kim może być jego przeciwnik? Ostatnio został wyzwany do pojedynku przez Pana Adama: Pan Adam z ‘Rolnik Szuka Żony’ wyzywa Kruszwila na FAME MMA za obrażanie Podlasia! Czy Kruszwil przyjmie jego wyzwanie?

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. Dawid pisze:

  Famme mma robi się coraz gorsze , niedługo będą sobie obciągać żeby zadowolić tą całą patologie nastolatków itp…. pseudoludzue którzy dla sławy medialnej są gotowe na wszystko… Fajne pieniądze każdego mogą skusić ,,, się kim trzeba być ?

 1. 16 stycznia 2020

  […] Czuux zawalczy z Kruszwilem na FAME MMA 6? […]

 2. 23 stycznia 2020

  […] Czuux zawalczy z Kruszwilem na FAME MMA 6? […]

 3. 30 stycznia 2020

  […] Czuux zawalczy z Kruszwilem na FAME MMA 6? […]

 4. 4 lutego 2020

  […] pisaliśmy, że Czuux może zawalczyć z Kruszwilem: Czuux zawalczy z Kruszwilem na FAME MMA 6? Jednak Marek po prosty wycofał się na razie z kolejnych walk w oktagonie, gdyż chce trochę […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *