Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik?


Marek Kruszel, czyli popularna gwiazda internetu znana głównie pod pseudonimem “Kurszwil“, czy “Lord Kurszwil” lub ostatnio “Disco Marek“. W szybkim czasie osiągnął niesamowitą popularność i zdominował Polskiego YouTube. W federacji FAME MMA zadebiutował na piątej edycji w walce SUPER FREAK FIGHT z kontrowersyjnym przeciwnikiem – Mini Majkiem.

Znalezione obrazy dla zapytania kruszwil walka
Kruszwil w walce na FAME MMA 5

Po walce nie zadeklarował, czy zawalczy w kolejnej edycji. Po ostatnich zmianach na kanale Kruszwila nie wiadomo było jakie decyzje zostaną podjęte, ale już teraz otrzymaliśmy pierwszy film w temacie FAME MMA, w którym wystąpił Wojtek Gola, czyli włodarz Polskiej federacji FAME MMA.

W filmie Wojciech Gola “zmusza” Marka do podpisania rzekomej umowy na walkę. Umowa finalnie została podpisana, ale nie wiemy z kim rzekomo Kruszwil ma stoczyć pojedynek. Z kim chcielibyście zobaczyć “Disco Marka” w klatce? Kruszwil VS Nitro na FAME MMA 6?

Należy oczywiście pamiętać, że filmy kruszwila są reżyserowane, jednak mogą one w pełni reżyserowane i wszystkie sceny mogą być fikcją.

Może Ci się również spodoba

6 komentarzy

 1. fdfd pisze:

  Kruszwil vs VanDal

 1. 11 stycznia 2020

  […] dodaliśmy artykuł o walce kruszwila: Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik? Jednak nie znamy jeszcze przeciwnika Marka. Ten również zapytał swoich widzów w karcie […]

 2. 12 stycznia 2020

  […] Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik? […]

 3. 13 stycznia 2020

  […] Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik? […]

 4. 14 stycznia 2020

  […] Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik? […]

 5. 15 stycznia 2020

  […] Wtedy wiele mówiło się o możliwym pojedynku Kruszwila i Czuuxa – Obaj Panowie są do siebie podobni. Teraz dodatkowo Kruszwil zaliczył swój udany debiut w oktagonie i szuka swojego przeciwnika na FAME MMA 6, o czym pisaliśmy tutaj: Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik? […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *