Kamerzysta rezygnuje z walki na FAME MMA 6? Czy walka z Kruszwilem jest możliwa?


Kamerzysta, czyli popularny raper oraz youtuber, niegdyś występujący razem z Markiem ‘Kurszwilem’ Kurszelem w filmach dodał wpis w karcie społeczności na swoim kanale YouTube, w którym zaprzecza jakoby miał zawalczyć na kolenej edycji gali FAME MMA. Czy jednak kłamie, aby wzbudzić zaskoczenie i zaangażowanie wśród swoich fanów?

Wpis kamerzysty na karcie społeczności na YouTube

Przeciwnik Kruszwila na FAME MMA

Niedawno dodaliśmy artykuł o walce kruszwila: Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik? Jednak nie znamy jeszcze przeciwnika Marka. Ten również zapytał swoich widzów w karcie społeczności o swojego potencjalnego przeciwnika:

Pierwsze trzy komentarze z największą ilością like bierzemy pod uwagę i raczej dojdzie do walki z kimś z nich 😇

Fani Kruszwila, a raczej Disco Marka wielokrotnie wymieniali Kamerzystę, a komentarze te zdobywały setki polubień. Czy zatem Marek weźmie tą propozycję pod uwagę? Zaproponuje walkę swojemu dawnemu przyjacielowi? W końcu ostatnio doszło do rozpadu ich ekipy i każdy poszedł w swoją stronę.

Wpis Kruszwila na karcie społeczności na swoim głównym kanale YouTube

Twarz Kamerzysty

Kamerzysta od początku swojego pobytu na kanale Kruszwila i na swoim kanale ukrywa swoją twarz. Pierwotnie zakrywał całość twarzy wraz z szyją i włosami używając do tego charakterystycznego worka marki GUCCI. Ostatnio postanowił pokazać więcej siebie i nosi teraz jedynie maskę zasłaniającą część twarzy. Jednym z powodów, dla których Kamerzysta nie walczył na FAME MMA był obowiązek pokazania twarzy – przecież nie da się walczyć z workiem, czy maską. Jednak teraz po wydaniu płyty z jego twarzą, może jednak zdejmie maskę na czas walki?

Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6?

Teorie spiskowe konfliktu Kruszwil VS Kamerzysta

Powstała również teoria spiskowa, z której wynika, że konflikt Kamerzysty i Kruszwila mógłby być ustawiony, aby doszło do walki na FAME MMA 6. Myślicie, że taka teoria jest możliwa? Czy popularni youtuberzy ustawiliby konflikt, aby zrobić więcej szumu przed ich walką w oktagonie? Czy zobaczymy ich 28 marca w Częstochowie na gali FAME MMA 6?

Kto zawalczy na FAME MMA 6 w Częstochowie? [KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY]

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *