FUBU odpowiedział na wyzwanie Isamu na FAME MMA!


Szymon “Isamu” Kasprzyk, czyli popularny youtuber oraz zawodnik Polskiej federacji FAME MMA, który stoczył już dwa zwycięskie pojedynki z DeeJayPallaside oraz Rafonixem wyzwał na kolejną walkę swojego odwiecznego wroga – FuBu. Konflikt ten sięga jeszcze czasów Metina i ich prywatnych serwerów w tej grze.

Kruszwil zawalczy na FAME MMA 6? [MAMY WIDEO] Kim będzie jego przeciwnik?

O co chodzi z Fubu?

Gdy Isamu rozpoczynał swoją działalność na YouTube nagrywał filmy tylko z metina, miał również swój prywatny serwer “Ravia“. Na Polskiej scenie metina 2 istniały wówczas dwa duże serwery: “Ravia” tworzona przez Isamu i “Balmora” przez właśnie FuBu. Małysz, czyli kolega Isamu w pewnym momencie zaczął serię na swoim kanale pod tytułem “Odkrywamy prawdę o FuBu“, w której zarzucił Fubu, że ten okradł go na 30 tysięcy złotych. Wtedy właśnie rozpoczął się konflikt, przez który obaj Panowie zaczęli się wyzywać. Szymon nawet pojechał kiedyś do miasta, w którym rzekomo mieszka FuBu, jednak Panowie się nie spotkali. W slang widzów Isamu weszło powiedzenie “łubudubu j***ć Fubu“:

Walka na FAME MMA

Isamu po wygraniu swojej ostatniej walki na FAME MMA 5 w Gdańsku postanowił wyzwać FuBu na walkę, uargumentował to tym, że od czasu rozpoczęcia tego konfliktu nadal go nienawidzi.

Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6?

Jaka jest odpowiedź FuBu?

FuBu niedawno nagrał materiał, w którym postanowił odpowiedzieć na pytania widzów. Jeden widz zadał pytanie co dalej z tą walką z Isamu na FAME MMA, a ten odpowiedział:

Ja jestem tego zdania, że… unikam patologii… to jest jedna wielka patologia

Fubu

Podsumowując do walki prawdopodobnie nie dojdzie, gdyż FuBu się nie zgadza. Dodatkowo nie znamy dokładnej tożsamości FuBu, więc pewnie chce pozostać anonimowy i nierozpoznawalny. Czy zobaczymy jeszcze Isamu w oktagonie na FAME MMA? Na pewno! Jednak, nie wiadomo czy już na najbliższej szóstej edycji, czy dopiero w przyszłości.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *