Tromba zawalczy z Kacprem Blonskym na kolejnym FAME MMA 7 w Maju? To możliwe!


Walka Kacpra Blonskiego i Tromby jest oczekiwana przez wielu fanów! Kacper wyzwał Trombe podczas gali FAME MMA 5, Tromba pierwsze się zgodził, jednak po jakimś czasie zrezygnował z powodu braku czasu. Tłumaczył to tym, że póki są codzienne filmy u Friza i projekt Domu Ekipy to woli skupić się na tworzeniu filmów. Teraz jednak codzienne filmy dobiegają końca, bowiem okrągły rok projektu Ekipy minie już 9 marca. Czy zatem na FAME MMA 7 pojawi się walka Tromby z Kacprem Blonskym?

Kacper Blonsky, czyli uczestnik Teamu X wypuścił ostatnio swoją drugą piosenkę CRUSHER, która przez kilka dni utrzymywała się w pierwszym miejscu na karcie na czasie. EKIPA także wypuściła ostatnio swoją piosenkę, o której pisaliśmy tutaj: Żabson nagra piosenkę z Ekipą Friza? Znamy odpowiedź! [WIDEO]. Tromba nadal trenuje MMA, więc bardzo możliwe, że postanowi zawalczyć na kolejnej gali. Każda edycja wydarzenia zdobywa coraz to większą popularność i zaangażowanie fanów.

Warto również dodać, że Friz, czyli twórca Ekipy, w której jest Tromba zaczął ostatnio prześmiewczo wyzywać Kacpra i jego twórczość w swoich najnowszych filmach, czy jest to “nakręcanie” popularności pod walkę Tromby?

Znalezione obrazy dla zapytania: tromba mma

Walki FAME MMA 6 ogłoszone! QBIK VS CYPIS, Kubańczyk VS L-Pro!

A wy chcielibyście zobaczyć taką walkę na FAME MMA 7? Z kilku przecieków wiadomo, że odbędzie się ona w Maju tego roku. Jeden z właścicieli FAME MMA w jednym z wywiadów powiedział, że planują zorganizować 3 lub 4 wydarzenia w tym roku w Polsce i dwa w Anglii! Czy zobaczymy Polaków a Anglii?

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 22 lutego 2020

    […] Tromba zawalczy z Kacprem Blonskym na kolejnym FAME MMA 7 w Maju? To możliwe! […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *