Żabson nagra piosenkę z Ekipą Friza? Znamy odpowiedź! [WIDEO]


EKIPA Friza podjęła się ostatnio wyzwania zrobienia piosnki trapowej w 24 godziny. Chodzi tutaj o wymyślenie tekstu, ogarnięcie bitu, nagranie piosenki i klipu do niej. To wszystko w zaledwie jeden dzień! Do pomocy przy tym wyzwaniu EKIPA postanowiła skorzystać z pomocy WIP BROS, czyli twórców którzy na swoim koncie mają już kilka kawałków. W połączeniu doświadczenia WIP Brosów i kontaktów Friza udało się wykonać challenge! Jak wypadła ich nutka? Całkiem nieźle! Ba, nawet niesamowicie! W ciągu kilku dni ma ona już ponad 10 milionów odsłon na YouTube!

Marta Linkiewicz powiększy sobie piersi? LinkiMaster odpowiada na prośby fanów!

Niesamowity sukces dostrzegli organizatorzy miejskiego Hip-Hop festiwalu w Krakowie! W ten oto sposób w ciągu 72 godzin od wydania piosenki zagrali oni koncert na żywo!

„Mam dla was niesamowitą wiadomość” – mówi Friz. „W tą sobotę na miejskim Hip-Hop w Krakowie będziemy całą Ekipą grali nasz kawałek gościnnie, jeden kawałeczek wlecimy gościnnie, dam wam jeszcze znać, o której godzinie.”

Walki FAME MMA 6 ogłoszone! QBIK VS CYPIS, Kubańczyk VS L-Pro!

Żabson o Ekipie

Żabson pozytywnie wypowiedział się o Frizie i jego ekipie, zaznaczył, że często wpadają wszyscy na jego koncerty w Krakowie! Dobry kontakt Friza z Żabsonem można także zauważyć w wideo dotyczącym koncertu ekipy. Czy zatem nagrają razem jakąś nutkę? Cała wypowiedź Żabsona jest dostępna tutaj:

Może Ci się również spodoba

4 komentarze

 1. 19 lutego 2020

  […] karcie na czasie. EKIPA także wypuściła ostatnio swoją piosenkę, o której pisaliśmy tutaj: Żabson nagra piosenkę z Ekipą Friza? Znamy odpowiedź! [WIDEO]. Tromba nadal trenuje MMA, więc bardzo możliwe, że postanowi zawalczyć na kolejnej gali. Każda […]

 2. 22 lutego 2020

  […] Żabson nagra piosenkę z Ekipą Friza? Znamy odpowiedź! [WIDEO] […]

 3. 25 lutego 2020

  […] Żabson nagra piosenkę z Ekipą Friza? Znamy odpowiedź! [WIDEO] […]

 4. 6 marca 2020

  […] pt. CRUSHER. EKIPA Friza także wypuściła ostatnio swoją piosenkę, o której pisaliśmy tutaj: Żabson nagra piosenkę z Ekipą Friza? Znamy odpowiedź! [WIDEO]. Tromba nadal trenuje sporty walki, więc bardzo możliwe, że postanowi zawalczyć na kolejnej […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *