To oficjalny koniec EKIPY FRIZA! Wujek Łuki wyjaśnia dlaczego… [WIDEO]


Niestety, ale to oficjalny koniec pewnego rozdziału na Polskim YouTube! Ekipa Friza po dwóch latach swojej działalności zdecydowała się na radykalne zmiany! Czy to oznacza koniec Ekipy Friza? Kto odejdzie z EKIPY? Co się stanie z członkami ekipy i domem? Wszystko wyjaśniamy poniżej!

To koniec Ekipy Friza?

Od powrotu z USA w Ekipie naprawdę się dzieje. Najpierw rozstanie Mixera i Marty, a teraz wyprowadzka z obecnego domu! Tak, oficjalnie wiadomo, że Ekipa wyprowadza się z aktualnego domu do końca lipca, czyli pozostało im naprawdę mało czasu. Wujek Łukasz na jednym z livów ekipy odpowiedział na pytanie “Kiedy zakończy się projekt Dom Ekipy Friza”. Czytaj dalej! Oto jego odpowiedź:

Zobacz też: Gwiazda p*rno w domu Ekipy Friza? [WIDEO]

W takim wymiarze jak teraz jeszcze miesiąc jesteśmy tutaj i projekt dom ekipy rzeczywiście zakończy się wraz z tym domem

Gdzie przeprowadzi się Ekipa Friza?

Jak mówili jeszcze kilka dni temu członkowie Ekipy na razie nie wiedzą do końca, gdyż nowy dom nie jest jeszcze ostatecznie zaklepany i nie wiedzą gdzie się przeprowadzą. Wiadomo natomiast, że będzie to Kraków, bądź okolice Krakowa, gdyż tutaj mają swój sklep, rodzinę, przyjaciół. Nie chcą się wyprowadzać poza Małopolskę.

Nowy dom na pewno będzie dużo większy, gdyż w obecnym nie wszyscy mają swoje pokoje np. komputer friza jest w pokoju u Krzycha, bądź też Mixer i Marta, którzy przecież ostatnio się rozstali, a nadal mieszkają w jednym pokoju. Również Patec nie ma swojego pomieszczenia w domu Ekipy, jego mały pokój na dole musiał zostać przecież rozebrany.

EKIPA Friza nadal pozostanie na Polskim YouTube, nadal będą nagrywać filmy i wrzucać fotki na instagrama, po prostu przeprowadzą się do większego domu, może coś takiego jak w USA? Zobaczymy już za jakiś czas!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *