Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6?


Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski – zawodnik FAME MMA, człowiek o niskim wzroście, ale z wielkim sercem. Nie jeden szanuje go za wyjście do oktagonu na FAME MMA i pokazanie ducha waleczności. Jednak przed swoją walką z Lordem Kruszwilem, którego sam wyzwał do walki, mówiło się wiele o walce karłów. Pojawiła się bowiem taka postać jak Mini Jack występując u TrueMana i wyzywając Majka do walki podczas jednej z gal.

Znalezione obrazy dla zapytania mini majk VS MINI JACK
Obraz często pojawiający się i promujący potencjalną walkę Karłów na FAME MMA 5.

Wydawałoby się, że może do takiej walki dojść, jednak Mini Majk zdecydował wyzwać Lorda Kruszwila, co wywołało ogromne zaskoczenie i fascynację wśród widzów tego wydarzenia. Walka odbyła się z oznaczeniem “SUPER FREAK FIGHT” i przyciągnęła rzeszę fanów! Ostatecznie wygrał Marek “Kruszwil” Kruszel, jednak Mateusz pokazał, że nie jest workiem treningowym do bicia. Po samej gali postać Mini Jacka zaczęła pojawiać się w filmach Kruszwila, przez co zyskał on dużo większą popularność w Polskim internecie.

Charytatywna walka Mini Majka

Niedawno Mini Majk stoczył również pojedynek z Małym Wariatem w walce charytatywnej, w której Mateusz Krzyżanowski zbierał pieniądze na dom dziecka, w którym się wychował. Walkę wygrał, a nagranie z niej jest ogólnodostępne w serwisie youtube:

Skoro Mini Majk stoczył już pojedynek na gali FAME MMA oraz z osobą równą sobie to dlaczego nie miałby podjąć wyzwania pokonania Mini Jacka? Co sądzicie o takim pojedynku, bylibyście zainteresowani oglądaniem walki karłów na FAME MMA 6? Warto dodać, że Mini Jack wypowiedział się przychylnie o takiej walce w filmie Michała “Boxdela” Barona, czyli jednego z włodarzy federacji:

Aktualnie karta walk na FAME MMA 6 nie jest jeszcze znana, natomiast z przecieków i wywiadów wiadomo, że odbędzie się ona 28 marca 2020 roku w hali sportowej w Częstochowie. Z potwierdzonych walk wiadomo jedynie o pojedynku Najmana i “Bestii” oraz Marty Linkiewicz z Zuzje (niegdyś znana jako Luxuria Astaroth). Więcej o potencjalnych walkach na kolejnej edycji gali możecie przeczytać tutaj. Jakie pojedynki chcielibyście zobaczyć na szóstej edycji FAME MMA?

Może Ci się również spodoba

7 komentarzy

 1. ElDubielos pisze:

  fajny artykuł bardzo polecam chce obejrzeć falke mini majka to mój idol

 1. 8 stycznia 2020

  […] Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6? [KLIKIJ TUTAJ] […]

 2. 11 stycznia 2020

  […] Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6? […]

 3. 12 stycznia 2020

  […] Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6? […]

 4. 13 stycznia 2020

  […] Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6? […]

 5. 16 stycznia 2020

  […] który ostatecznie przegrał w drugiej rundzie. Według przecieków, tak jak pisaliśmy: “Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6?“. Miał on stoczyć pojedynek z Big Jackiem (karłem), czyli osobą podobnego wzrostu znanego […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *