Nowy sposób na darmowe skiny w CSGO 2020!


Wielu graczy szuka sposobów na darmowe skiny CSGO w 2020 roku. Czy jest to jednak możliwe? Sporo stron, które obiecuje darmowe przedmioty to po prostu scamy, które mają na celu wyłudzenie pieniędzy. W tym artykule opiszemy realny sposób na otrzymanie darmowych skórek w Counter-Strike: Global Offensive bez scamów!

Jak dostać darmowe skiny w CSGO?

Bardzo prostym sposobem na otrzymanie darmowych skinów jest strona GETSKIN.PL. Na czym to polega, jak to działa? Strona ta umożliwia otrzymanie darmowych skinów poprzez wykonywanie prostych zadań, chodzi tutaj głównie o granie w gry na telefon. Przykładowo za zagranie w grę King of Avalon i osiągnięcie 13 poziomu twierdzy otrzymamy skina M4A1-S Decimator (field-tested) o wartości około 20 złotych!

Zazwyczaj takie zadania wykonuje się w kilka dni, polega to głównie na sprawdzaniu tej gry co kilka godzin i ulepszaniu głównej twierdzy (zamku). Darmowe skiny cs go są realne i możliwe do zdobycia! Strona ta oferuje również kilka innych zadań, przez co możemy powiększyć nasz ekwipunek o kilka nowych skórek do broni.

m4a1-s decimator

Jak to działa?

Strona działa bardzo prosto! Producent gry na telefon płaci twórcom GETSKIN za każdego pozyskanego nowego gracza, który zacznie grać i wykona zadane cele. Twórcy strony za część pieniędzy płacą podatki, kupują skina i promują stronę. Jak widać jest to legalne i każdemu się opłaca! Gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty tej strony!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *