WIEMY KIEDY ODBĘDZIE SIĘ NASTĘPNA GALA FAME MMA! ZOBACZ TUTAJ! [KARTA WALK, DATA, ZAWODNICY, RING GIRL]


W ostatnim filmie Boxdela zatytułowanym “Wiadomość do Wojtka Goli od Rafonixa…” Rafonix wskazuje nam że kolejna edycja popularnej polskiej gali FAMEMMA, odbędzie się w MARCU. Czy są to tylko żarty, czy rzeczywista data gali?

W filmie w którym dowiadujemy się o zbliżonej dacie, Boxdel oficjalnie poinformował również, że Rafonix jest pod jego patronatem.

Post Marcina Najmana na instagramie

Marcin Najman w jednym ze swoich postów na instagramie opublikował opis który zdradza datę i miejsce gali.

Po tym poście świadomym bądź nie łatwo możemy wywnioskować że gala FAME MMA 6, odbędzie się 28 marca 2020 roku. Dodatkowo wiemy że odbędzie się w mieście które gościło już tą imprezę czyli w Częstochowie.

Dlaczego Rafonix stanie do walki z Wojtkiem Golą?

Najprawdopodobniej chodzi o sytuacje z konferencji, kiedy to Wojtek powiedział że bawił się z Rafonixem na treningu. Marcinowi bardzo się to nie spodobało i doszło do małej sprzeczki. Obaj zawodnicy aktualnie mają po jednym zwycięstwie i porażce na swoim koncie. Rafonix wygrał z Danielem Magicalem, a przegrał z Isamu. Natomiast Wojtek Gola zwyciężył w satrciu z Bonusem BGC, a przegrał z JMX-em.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 2 lutego 2020

    […] Jak myślicie, czy są szanse, abyśmy zobaczyli Kruszwila, Kubańczyka i Ojca Kamerzysty na jednej gali FAME MMA? Czy więcej postaci z serialu Kruszwila zmierzy walki w oktagonie? Jak oglądać galę FAME MMA 6 za darmo? Zapewne już niedługo nastąpi oficjalne ogłoszenie gali, karty walk i terminów konferencji FAME MMA. Czy spodziewacie się jakichś zaskoczeń? Z naszych informacji wynika, że gala FAME MMA 6 odbędzie się 28 marca w Częstochowie. […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *