Mini Majk rezygnuje z walki na FAME MMA 6! Dlaczego? [WIDEO]


Mini Majk, czyli Mateusz Krzyżanowski to popularny youtuber, członek ekipy Friza oraz zawodnik FAME MMA, który zasłynął głównie ze swojego niskiego wzrostu (130cm). Swój debiut zaliczył podczas piątej gali w pojedynku z Lordem Kruszwilem, który ostatecznie przegrał w drugiej rundzie. Według przecieków, tak jak pisaliśmy: “Mini Majk w walce karłów na FAME MMA 6?“. Miał on stoczyć pojedynek z Big Jackiem (karłem), czyli osobą podobnego wzrostu znanego przede wszystkim z filmów Kruszwila, czyli jego przeciwnika. Byłby to swego rodzaju sposób na rewanż po porażce w pierwszej walce. Dlaczego więc postanowił on nie walczyć na FAME MMA 6?

Wszystko zostało wyjaśnione w filmie, który Mini Majk opublikował na swoim kanale YouTube:

Jak możemy zobaczyć w materiale Mini Majk nie jest zainteresowany walką na najbliżej gali, jednak podkreśla słowo na razie, co może sugerować, że w przyszłości zobaczymy go jeszcze w akcji!

Znalezione obrazy dla zapytania Mateusz Krzyżanowski,

Czuux zawalczy z Kruszwilem na FAME MMA 6?

Akcje charytatywne

Mini Majk, jako że wychował się w domu dziecka, w którym panowały nie najlepsze warunki to postanowił wykorzystać swoją popularność i zorganizować walkę charytatywną, z której cały dochód został przeznaczony na właśnie ten dom dziecka, w którym się wychował. Warto dodać, że walkę tą stoczył z równym siebie rywalem i ostatecznie ją wygrał.

Kto zawalczy na FAME MMA 6 w Częstochowie? [KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY]

Z kim chcielibyście zobaczyć Mini Majka w oktagonie na FAME MMA? Może rewanż z Lordem Kruszwilem, czy może walka z Big Jackiem od Kruszwila? A może ktoś zupełnie inny?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *