Kruszwil VS Nitro na FAME MMA 6?


Kruszwil VS TheNitroZyniak, czyli pojedynek dwóch popularnych gwiazd internetu, na który wszyscy czekają. Czy ma on prawo się wydarzyć? Czy organizacja FAME MMA potrafi zaspokoić potrzeby finansowe Nitro, który żąda ogromnych pieniędzy?

Nitro gdy został spytany przez włodarza FAME MMA – Wojtka Gole o możliwość zorganizowania takiej walki, odpowiedział, że “jest to łatwy przeciwnik”, a sam WG dodał, że byłby dobrym rywalem. Te słowa zostały wypowiedziane przed walką Kruszwila z Mini Majkiem, więc nie wiadomo było jak Kruszwil się zaprezentuje w oktagonie.

Shot, gdy Wojtek Gola dzwonił do Nitro odnośnie propozycji walki

Kolejny sukces gali FAME MMA w Polsce oraz w Anglii poszerzył możliwości finansowe Polskiej federacji, przez co mogą oni ściągać coraz to większe gwiazdy internetu.

Kto zawalczy na FAME MMA 6 w Częstochowie? [KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY]

Pod filmem z urywku transmisji na żywo, wiele widzów wypowiadało się, że chcą zobaczyć Sergiusza ‘Nitro’ Górskiego na konferencji:

Chciałbym zobaczyć Sergiusza na konferencji, jak on by przecież każdego zgasił jak peta na dworcu

Ej bo wyobraźcie sobie co by się działo jak ktoś by wwkorwil nitro na konferencji

Jak nitra ktoś wkurzy to nitro tak gościa wyjaśni że będzie fajnie się oglądało

Nie ma co do tego wątpliwości – Nitro jest jednym z youtuberów, którzy uwielbiani są za swoje liczne teksty i wyzwiska. Drugim najpopularniejszym filmem na kanale nitra jest przecież legendarna rozmowa z serii “Śmieszne Telefony”, gdy rozmawiał z “Polską Gimbazą”:

Co jednak na to Kruszwil?

Kruszwil przed walkami zbytnio nie chciał rozmawiać z dziennikarzami na temat walki z nitro – odpowiadał “po co taka walka”, jednak na konferencjach do FAME MMA 5, odpowiedział, że musiałby się zastanowić nad taką walką, ale nitro wymaga naprawdę dużych pieniędzy – mowa tu była o 200 tysiącach złotych, które nitro zaproponował na jednej ze swoich transmisji.

Jak sądzicie, może dojść do takiej walki? Czekacie na “pociski” nitro na konferencjach FAME MMA? Kto mógłby wyjść z tej walki zwycięsko?

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 9 stycznia 2020

    […] W filmie Wojciech Gola “zmusza” Marka do podpisania rzekomej umowy, którą ostatecznie po wizytach na siłowni i w aptece, a ostatecznie w domu WG. Umowa finalnie została podpisana, ale nie wiemy z kim rzekomo Kruszwil ma stoczyć pojedynek. Z kim chcielibyście zobaczyć “Disco Marka” w klatce? Kruszwil VS Nitro na FAME MMA 6? […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *