Gdzie odbędzie się FAME MMA 7? Gdzie i jak kupić bilety? Odpowiadamy!


Ostatnia edycja FAME MMA została rozegrana podczas epidemii koronawirusa w specjalnie przygotowanym studiu telewizyjnym. Wiele mediów krytykowało zachowanie Polskiej organizacji, gdyż wirus był wtedy uważany za groźnego i niebezpiecznego, jak jest teraz? Czy FAME MMA upadło po osttniej gali?

FAME MMA nadal działa i ma się dobrze! Najbliższa edycja FAME MMA również odbędzie się w studiu telewizyjnym, a obecni będą na niej tylko przedstawiciele mediów, VIPY oraz zaproszeni goście i zawodnicy. Zawodnicy będą przebadani na obecność przeciwciał, a całość będzie w zachowaniu podstawowego reżimu sanitarnego.

Na najbliższym FAME MMA odbędzie się aż 10 walk! Pięciu zawodników będzie debiutowało w FAME MMA, w tym POPEK, popularny raper, który ma na swoim koncie już kilka pojedynków w mma. Co sądzicie o najbliższej edycji FAME MMA? Powinna się odbywać, czy jest zagrożeniem?

Bartłomiej Paluch

18 letni uczeń technikum informatycznego z rozszerzeniem gier komputerowych. Pasjonat esportu i wszelkich eventów. W wolnych chwilach tworzy swój kanał na YouTube oraz realizuje swoje pasje :)

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *