Kamerzysta ma koronawirusa?! Leży w szpitalu! [WIDEO]


Kamerzysta (popularny influencer) dodał ostatnio instastory, w którym opowiada, że leży w szpitalu z podejrzeniem Koronawirusa (COVID-19), czyli niebezpiecznego wirusa, o którym ostatnio jest coraz bardziej głośno. Leży w masce, która ma chronić go przed zarażaniem innych osób. Prawdopodobnie trafi na kwarantannę 14 dniową!

Mini Majk i Patecki pobici przez ochroniarzy w Galerii?!

Czyli będzie przebywał w oddzielonym specjalnie pomieszczeniu bez kontaktu z innymi osobami oprócz lekarzy w specjalnych kombinezonach! Czy jest to pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce? Kamerzysta dodał również instasotries, w którym pokazuje jak dostaje kroplówki. Prawdopodobnie tez ma gorączkę! Oto nagranie jest instastories:

Friz zostanie tatą? [ZDJĘCIA]

Nie mam pewności czy mam koronawirusa, co nie zmienia faktu, że zostaje na obserwacji. Ogólnie to źle się czułem od czwartku, a wczoraj zemdlałem. Mój stan jest na tyle poważny, że nie wypuszczą mnie do domu, tak czy siak. Mnóstwo razy byłem chory, ale tak źle nie czułem się nigdy. Miałem w czwartek wracać do Szczecina, ale tak jak napisałem nie byłem w stanie.

Team X się rozpada? Blonsky i Stuu wyprowadzają się z domu X! Co dalej? [WIDEO]

Oficjalnie w Polsce nie ma jeszcze potwierdzonego przypadku osoby zarażonej Koronawirusem. Jednak pamiętajmy, że osoby zakażone mogą już być, tylko nie mają jeszcze objawów zarażenia.

koronawirus w polsce
Koronawirus objawy

Może Ci się również spodoba

5 komentarzy

 1. kamezysta pisze:

  to tak naprawde fałsz

 2. alefake pisze:

  Przy sprawdzaniu Koronawirusa nie można miec dostępu do telefonu ani rzeczy osobistych ewentualnie może być na poinformowanie bliskich to niezle

 1. 3 marca 2020

  […] Kamerzysta ma koronawirusa?! Leży w szpitalu! [WIDEO] […]

 2. 5 marca 2020

  […] Kamerzysta ma koronawirusa?! Leży w szpitalu! [WIDEO] […]

 3. 8 marca 2020

  […] Zobacz też: Kamerzysta ma koronawirusa?! Leży w szpitalu! [WIDEO] […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *