Team X się rozpada? Blonsky i Stuu wyprowadzają się z domu X! Co dalej? [WIDEO]


Stuu wraz ze swoją ekipą w zeszłym roku postanowił wynająć luksusową willę pod Warszawą i wspólnie z wszystkimi zamieszkać i nagrywać filmy. Ich posiadłość robiła wielkie wrażenie. Internauci mogli obserwować codzienne życie influencerów pod jednym dachem. Jak zapowiadał twórca projektu – Stuu, projekt miał trwać całe 2 lata.

Teraz jednak z domu wyprowadza się Kacper Blonsky i Michał Gala. Również sam pomysłodawca chce się wyprowadzić ze swoją dziewczyną, jednak oficjalnie zrobi to dopiero za miesiąc. Czy to oznacza koniec Teamu X? Więcej szczegółów poniżej.

Znalezione obrazy dla zapytania: team x sie rozpada
Cały Team X podczas rozpoczęcia projektu

Team X rozpada się?

Fani teamu X zauważyli, że od kilku odcinków nie widać dwóch influencerów – Kacpra Blonskiego i Michała Gale. Jak się okazało nie należą już oni do projektu. Wypowiedź Stuu:

Niestety mimo starań, wszystko wskazuje na to, że już ich nie będzie w projekcie. Ale trzymam za nich kciuki i życzę z całego serca dalszych sukcesów.

Spytany również o plotki na temat jego wyprowadzki odpowiedział:

Tak, to prawda. Wyprowadzamy się z Domu X z Agatą. Wyjaśnię dlaczego za jakiś miesiąc, ponieważ dopiero wtedy oficjalnie nastąpi wyprowadzka – skwitował doniesienia Stuu.

Cała wypowiedź jest dostępna na poniższym materiale:

Czy to koniec Teamu X? Czy każdy z nich wyprowadzi się i pójdzie w swoją stronę? Niedługo prawdopodobnie wszystko się wyjaśni…

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. 2 marca 2020

    […] Team X się rozpada? Blonsky i Stuu wyprowadzają się z domu X! Co dalej? [WIDEO] […]

  2. 2 marca 2020

    […] Team X się rozpada? Blonsky i Stuu wyprowadzają się z domu X! Co dalej? [WIDEO] […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *