Historia federacji FAME MMA


Pomysł na galę youtuberów był w wielu głowach już 2 lata temu, ale nikt nie chciał się podjąć organizacji tak wielkiego wydarzenia. Organizacja takiej gali wiąże się z wielkimi kosztami, a nie wiadomo było czy osiągnie to sukces.
Wojciech Gola postanowił podjąć się wyzwania i jako pierwszy skontaktował się z BOXDELEM oraz znalazł dwóch kolejnych wspólników, którzy zdecydowali się zainwestować w to przedsięwzięcie. Całość osiągnęła niesamowity sukces!
Brakowało tego na Polskiej scenie nam wszystkim! Federacja zorganizowało już 4 edycje gali, które z powodzeniem wypełniają coraz to większe hale sportowe!

Znalezione obrazy dla zapytania fame mma 5

FAME MMA 1

Pierwsza edycja gali FAME MMA odbyła się 30 czerwca w Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie. Na gali zobaczyliśmy walki popularnych youtuberów: Michał ‘Boxdel’ Baron z Jakubem ‘Guzikiem’ Szymańskim, Daniela ‘Magicala’ Zwierzyńskiego z Adrianem Polakiem i wiele innych, ciekawych pojedynków!

Znalezione obrazy dla zapytania fame mma 5Galę poprowadził chwytak wraz z Arkadiuszem Pawłowskim. W loży szyderców zobaczyliśmy Xayoo, Isamu, Nitrozyniaka oraz Meduze. Podczas gali wystąpili również: Malik Montana, Letni Chamski Podryw, Merghani i Nicki Queen.

Znalezione obrazy dla zapytania fame mma 5


FAME MMA 2

Druga edycja była znacznie większa od poprzedniej – przede wszystkim została zorganizowana w Poznaniu podczas Poznań Game Arena, czyli międzynarodowych targów Poznańskich – co na pewno przyczyniło się do zwiększonej popularności wydarzenia i do wyprzedania wszystkich dostępnych biletów! 13 października 2018 roku zobaczyliśmy kultowy pojedynek jednego z największych
konfliktów youtuberów – Rafonix VS Danielmagical. Oprócz walki wieczoru podczas gali FAME MMA wystąpili również Dawid Malczyński vs Adrian Polak, Adbuster vs Dawid Ozdoba, Ferrari vs Bystrzak, Bonus BGC vs Ztrolowany, Waluś vs Czapki, Kasti vs Łukasz Lupa oraz wyjątkowy pojedynek bliźniaków Tyburskich i Kluk.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *