Proponowane walki przyszłych edycji FAME MMA


Prezentujemy listę walk, które mogą odbyć się w przyszłości na FAME MMA.

Lista walk, które odbędą się na najbliżej edycji gali zostanie opublikowana wraz z oficjalną zapowiedzią piątej edycji wydarzenia. Aktualne walki są jedynie przypuszczeniami i mogą, ale nie muszą się odbyć.

Lord Kruszwil VS Mini Majk

Mini majk wyzwał Lorda Kruszwila na walkę podczas ugiegłej edycji. Kruszwil, do którego zadzwonił Wojtek Gola z oktagonu wyraził swoje zdziwienie i przyjął wyzwanie rzucone przez swojego przeciwnika.
Walka ta będzie bardzo kontrowersyjna ze względu wzrostu Mini Majka, który posiada zaledwie 130 centrymetrów wzrostu.

Znalezione obrazy dla zapytania rafonix isamu


Rafonix VS ISAMU

Walka ta miała odbyć się już na poprzedniej edycji, natomiast Rafonix poprzez problemy z prawem musiał ją odrzucić i rozwiązać swoje prywatne problemy. W trzeciej edycji do oktagonu z Isamu stanął natomiast DeeJayPallaside, który przegrał swój pojedynek.
Rafonix zaliczył już swój debiut na drugiej edycji wydarzenia spektakularnie pokonująć Daniela Magicala, który złamał piszczel podczas pierwszych kilkunastu sekund walki w piewszej rundzie.
Zdecydowanym faworytem w tej walke jest ISAMU, który ma lata doświadczenia w sztukach walki. Rafonix mimo to bardzo często ćwiczy i chce pokazać wszystkie swoje umiejętności w oktagonie!

Znalezione obrazy dla zapytania rafonix isamu


Abstra (Czarek oraz Robert) VS Bracia Malczyńscy

Bracia Malczyńscy znani są w świecie youtube z serii “typowy dres”, natomiast grupa Abstra od wielu lat tworzy filmy, które rozśmieszają publiczość. Z grupy abstra prawdopodobnie wystąpi Czarek Jóźwik oraz Robert Pasut.
Pierwsza walka bliźniaków odbyła się na drugiej edycji gali i cieszyła się ogromną popularnością mimo, że nie wystąpiły w niej osoby popularne, znane z serwisów społecznościowych.


Dubiel VS Tromba

Niespodziewane stracie dwóch popularnych youtuberów. Marcin Dubiel znany przede wszystkim ze swoich pranków, a Tromba jest kojarzony z filmów Friza, ale posiada też swój kanał który ma już ponad 800 tysięcy subskrypcji.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *