Dziewczyna Stuu po rozstaniu: ‘ON JEST CHORY’


Stuu jest jednym z najpopularniejszych youtuberów w Polsce. Jego główny kanał ma ponad 4 miliony subskrypcji na YouTube. Jest znany również jako założyciel Teamu X, który ostatnimi czasy nie radzi sobie zbyt dobrze. Tym razem Agata, czyli (była) dziewczyna Stuarta. Wczoraj odpaliła ona live na jej instagramie i zaczęła płakać i wyżalać się na Stuu.

Nie mam siły, serio… Ostatnio było u mnie tak źle, jak byłam w szpitalu, miał problemy duże psychiczne i musiałam być w szpitalu… I tak mnie to bolało, i prawie umarłam, i myślałam, że jak teraz wrócę, to będzie wszystko dobrze i będę mogła być szczęśliwa. Ja już nie mam po prostu siły i nie wiem już, co zrobić. Po prostu uważajcie na tę osobę – powiedziała Agata na live

Drama Stuu Vs Agata

Co na to Stuu?

Powiedział, że po prostu zakończył ten związek i jego była dziewczyna zareagowała bardzo emocjonalnie.

Po prostu jestem pi*dą, nie potrafię się z kimś kłócić z internecie. Boli mnie, że tracę widzów, z którymi byłem przez długi czas, tylko dlatego, że jestem pi*dą, jestem kurde takim zj*bem! Nie potrafię się z nikim kłócić publicznie. Ja zdaje sobie sprawę, że moje milczenie wygląda bardzo źleJuż nie czułem uczuć… Byłem zamknięty w sobie. Już wiem z jakiego powodu to było. To wychodzi ze mnie z dzieciństwa, z tego jako tato mnie traktował – wyznał.

Co sądzicie o tej dramie?

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. 13 kwietnia 2020

    […] Zobacz też: Dziewczyna Stuu po rozstaniu: ‘ON JEST CHORY’ […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *