Friz odchodzi z YouTube! Co dalej z EKIPĄ?


Stało się! Friz od skończenia daily i wyjazdu do USA zaczął nieregularnie wrzucać filmy, teraz jak sam dał znać swoim fanom znika z YouTube! Na zawsze? Czy wróci? Co dalej z jego ekipą? Wracają z USA? Wersow zdradziła Friza? Czytaj dalej!

Co to oznacza? Prawdopodobnie chce po prostu wypocząć i zrobić sobie przerwę od pracy. Wyjazd do USA nie wyszedł mu przez Koronawirusa i przez to prawdopodobnie nie jest w najlepszym nastroju. Mieli zapewne zaplanowane multum wycieczek, a nie wyszło z tego nic, gdyż wszystko jest pozamykane. EKIPA zorganizowała też zbiórkę pieniędzy właśnie na Polskie szpitale, więcej informacji tutaj: EKIPA Friza organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Polskich Szpitali! Sami wpłacili 100 tysięcy złotych!

Mimo, że Friz nie wrzuca filmów, to ostatnio rozkręcił się Mixer. Zaczął wrzucać filmy regularnie i zdobył nawet milion subskrypcji, a jego filmy mają po pół miliona wyświetleń!

Jego dziewczyna, Marta, czyli Murcix na YouTube również wyjazd potraktowała jako pracę i wrzuca odcinki co kilka dni:

Ekipa mimo Koronawirusa stara się dobrze bawić w usa, oto Patecki, który freestyluje i rozśmiesza wszystkich:

Może Ci się również spodoba

9 komentarzy

 1. Dominik pisze:

  To będzie ekiba mixera

 2. Aleks pisze:

  Frizzzzz nieee😭

 3. Warjat pisze:

  Jakie wczoraj to zdjęcie jest od kilku dni, a zresztą Friz by nie odszedł na stałe, więc przestańcie straszyć ludzi.

 4. Warjat pisze:

  To zdjęcie jest pare dni i przestańcie straszyć.

 5. Vvictoriaa pisze:

  Szczerze…
  Ludzie nie rubcie dramy ja go tam rozumiem przecież to nie tylko jego zachcianka tylko przecież durzo ludzi pracuje przy zmontowaniu takiego jednego filmu nie a przecież robił to codziennie więc chyba ma prawo i on i wrzyscy operatorzy itp. Se odpocząć nie?

 6. Mam nadzieję że friz nie chce zrezygnować z yt. On tak naprawdę jest jednym z najpopularniejszych polskich ytberów. Dzieci ( w tym ja) pewnie by się również musieli pozbierać bo jednak wiele z nich jest jego największym fanem. 💞

 7. Slang huju pisze:

  Serio fake newsy żeby zdobyć popularność wymyślcie coś lepszego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *