Mini Majk odpowiada na live czy Wersow zdradziła Friza!


Ostatnio wiele suzmu w internecie robi możliwa zdrada Wersow! Tym razem Mini Majk, czyli członek ekipy postanowił wypowiedzieć się na ten temat na jednej ze swoich transmisji na żywo! Co powiedział?

Wersow zdradziła Friza?

Jak pisaliśmy kilka dni temu Friz usunął Wersow z opisu na instagramie,a Weronika nagrała dziwne instastories: FRIZ zerwał z Wersow? *usunął ją z opisu*

Mini Majk na jednej ze swoich transmisji z USA dostał donejta z zapytaniem jak to jest ze zdradą Wersow. Co odpowiedział?

Mini Majk o zdradzie Wersow

Mini Majk odpowiada czy Wersow zdradziła friza

Mini Majk odpowiedział, że nie warto wierzyć we wszystko co widzicie w internecie. Co to oznacza? Prawdopodobnie, że ta zdrada i ich zerwanie to jedna wielka fikcja i tak naprawdę nic złego się nie dzieje z ich związkiem i nadal są razem.

Pomoc dla Polskich szpitali

EKIPA prowadzi aktualnie zbiórkę pieniędzy na Polskie szpitale. Do zbierania pieniędzy włączyło się wielu youtuberów, w tym Nitro, który zrobił streama charytatywnego i zebrał ponad 30 tysięcy złotych! Więcej informacji o zbiórce znajdziecie tutaj: EKIPA Friza organizuje zbiórkę pieniędzy na rzecz Polskich Szpitali!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *