Bukmacherzy i ich bonusy


Emocje sięgają zenitu, gdy w grę wchodzą wielkie nadzieje na duże zyski. Bukmacherzy od lat kuszą nowych graczy ciekawymi promocjami, z których większość przynosi realne korzyści i umożliwia zdobycie większych wygranych. Powiedzmy zatem, jakie bonusy bukmacherskie najczęściej występują w ofercie legalnych firm w Polsce i jak z nich korzystać.

Czym są bonusy bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie z bonusami to gra na specjalnych zasadach. Preferencyjne warunki dla gracza oznaczają zawsze jakąś nagrodę finansową lub pomniejszenie ryzyka porażki. Darmowe bonusy są dla bukmacherów najlepszą strategią marketingową, która posiada ogromny potencjał w przyciąganiu nowych graczy do serwisu internetowego. Dlatego wiele z nich zostaje przyznanych zaraz po rejestracji konta. Bukmacherzy dostrzegają również potrzebę dbania o interesy stałych klientów. Coraz więcej promocji obowiązuje cały czas, dlatego można z nich korzystać w toku codziennego obstawiania.

Podstawowym rodzajem promocji stają się bonusy od depozytu. Dotyczą zazwyczaj pierwszej wpłaty, od której zależy zwiększenie przez bukmachera środków na koncie. Wiele firm oferuje bonus startowy 100%. Oznacza to, że bukmacher dwukrotnie pomnaża pierwsze zasilenie konta, przyznając graczowi dodatkowe środki.

Liczne zalety niesie ze sobą również bonus bez depozytu, który umożliwia obstawianie wszystkich zakładów z oferty bukmachera zanim cokolwiek wpłacimy na konto typerskie. Bonus bez depozytu daje szansę czerpania zysków bez udziału własnych pieniędzy. Obstawianie z tego tytułu często podlega warunkom dodatkowego obrotu, co jednak nie pomniejsza atrakcyjności samego bonusu.

Wiele firm bukmacherskich oferuje tzw. freebety, czyli darmowe zakłady. Są to dodatkowe środki dla typerów, które można przeznaczyć na zawarcie dowolnego kuponu. Ich wartość oscyluje w granicach 20-50 zł.

Niezwykle istotną promocją okazuje się także gra bez podatku. Każdy kupon obciążony zostaje podatkiem w stawce 12%, odprowadzanym do Fiskusa przez bukmachera. Firmy, które dają możliwość gry bez podatku, biorą to zobowiązanie na siebie. Gracz uzyskuje zwiększenie wygranej o kwotę zapłaconego wcześniej podatku, co w praktyce niweluje negatywne skutki finansowe tej daniny państwowej.

Bukmacherzy tworzą wiele autorskich pomysłów na zakłady bukmacherskie z bonusami. Są to promocje typu boost, mające na celu zwiększenie wygranej w zależności od ilości zdarzeń na kuponie. Programy lojalnościowe dla stałych klientów przyznają punkty za poszczególne działania, które następnie można wymienić w sklepie internetowym bukmachera na dodatkowe opcje zakładowe.

Jak grać zakłady bukmacherskie z bonusami?

Wszystkie bonusy bukmacherskie podlegają określonym w regulaminie zasadom, których spełnienie jest podstawowym warunkiem skorzystania z promocji. Najczęstszym wymogiem staje się obrót środkami promocyjnymi. Oznacza on konieczność kilkakrotnego obstawienia tych funduszy po określonym kursie minimalnym, na wyznaczoną przez bukmachera liczbę zdarzeń na kuponie. Oczywiście nie każdy bukmacher formułuje takie warunki. Im mniejsze wymogi dodatkowego obrotu, tym bonus staje się bardziej atrakcyjny z perspektywy gracza.

Gdzie znaleźć informację o darmowych bonusach?

Aktualne informacje o bonusach znajdziemy na stronach internetowych bukmacherów. Poszukiwanie ich na kilkunastu serwisach zajmuje jednak sporo czasu. Dlatego warto korzystać z niezależnych portali informacyjnych dla typerów, takich jak zawodtyper.pl. Na Zawód Typer w jednym miejscu znajdziemy nie tylko aktualności ze świata bonusów bukmacherskich, lecz również recenzje każdego bukmachera i setki porad dla osób o różnych poziomie zaawansowania. Zawodtyper.pl to najbardziej kompleksowy serwis internetowy o zakładach bukmacherskich, stanowiący świetne źródło informacji o każdym aspekcie pasji do typowania rozgrywek sportowych.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *