Czy Fortuna posiada bonusy dla graczy?

Oczekiwania wobec jednej z największych firm bukmacherskich na polskim rynku nie mogą być niskie. Omawiany tu bukmacher posiada ogromną bazę stałych klientów, którzy oczekują najlepszych warunków do obstawiania. Pozyskanie nowych użytkowników w dużej mierze zależy od atrakcyjnego pakietu promocyjnego. Oferta na start daje graczom możliwość czerpania bezstresowych zysków już przy pierwszych zawartych zakładach. Czy ten bukmacher odpowiada na potrzeby swoich klientów w kwestii proponowanych bonusów? Jak wygląda oferta promocyjna Fortuny dla nowych i stałych graczy? Zapraszamy do lektury po odpowiedź na te pytania.

Kod bonusowy Fortuna – pakiet powitalny dla nowych użytkowników

Przejście procedur rejestracyjnych skutkuje otwarciem konta typerskiego i otrzymaniem od bukmachera darmowego zakładu bez depozytu na kwotę 20 zł. Aby otrzymać bonus, należy w formularzu rejestracyjnym wpisać kod bonusowy Fortuna. Bonus bez depozytu można wykorzystać w ciągu 7 dni na wszystkie rynki zdarzeń z oferty Fortuny.

Kod bonusowy Fortuna służy również do zwiększenia wartości następnej promocji – zakładu bez ryzyka. Cashback w normalnej formie osiąga kwotę 200 zł, natomiast w połączeniu z kodem jego wartość wzrasta do 215 zł. Zakład bez ryzyka daje możliwość typowania po wysokiej stawce bez obawy o utratę własnych pieniędzy. Jeśli przegramy, bukmacher zwraca pieniądze na konto bonusowe do określonej wcześniej wysokości. Zakład bez ryzyka daje zatem ogromne możliwości pomnażania kapitału bez narażenia się na stratę.

Bonus Fortuna to również 100-procentowy pakiet powitalny od wpłaty na depozyt, do maksymalnej wysokości 2000 zł. Bardzo korzystnie prezentują się również wymogi obrotu dla cashbacku oraz freebetu bez depozytu. Wystarczy jednokrotny obrót po dowolnym kursie, aby można było wypłacić środki bonusowe na prywatne konto.

Fortuna dla stałych graczy – oferta na stałe i tymczasowe promocje

Pakiet powitalny Fortuna daje duże możliwości, stanowi jednak tylko wierzchołek góry lodowej dla dostępnych promocji. Mamy tu m.in. permanentne Happy Hours na grę bez podatku, która obowiązuje dla każdego kuponu AKO z co najmniej trzema zdarzeniami, po kursie minimalnym każdego z nich wynoszącym 1.30.

Kupony AKO promowane są również w ramach oferty AKO Bonusy, która zwiększa wygraną o pewien procent, zależny od ilości zdarzeń na kuponie. Od 14. poprawnie wytypowanych zdarzeń bonus Fortuna powiększa wygraną aż o 50%.

Fortuna daje graczom możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu z wieloma zdarzeniami w ramach tzw. opcji cash-out. Cash-out oferuje większe możliwości zarządzania ryzykiem w celu ochrony kapitału. Wcześniejsze zrealizowanie pewnego zysku ma szczególne znaczenie, jeśli pojawią się nagłe informacje o wydarzeniu mającym ogromny wpływ na wyniki meczów.

Fortuna organizuje także Mistrzostwa Typerów z nagrodami pieniężnymi dla 50 najlepszych. Bardzo dużą popularnością cieszy się program lojalnościowy Fortuna Klub Plus, dzięki któremu typerzy zbierają punkty za codzienną aktywność, które następnie zamieniają na darmowe zakładu lub inne nagrody.

Fortuna na bieżąco aktualizuje swoje pakiety promocyjne. Najświeższe informacje o promocjach można znaleźć na stronie zawodtyper.pl. Serwis Zawód Typer oferuje graczom kompleksową bazę wiedzy o wszystkich aspektach skutecznego obstawiania, dając narzędzia do budowania długoterminowej strategii obfitującej w sukcesy.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *