Ekipa Friza ma kwarantannę w USA! Mają Koronawirusa? Dlaczego Friz nie wrzuca filmów?


Friz wraz ze swoją ekipą wyjechał jakiś czas temu do USA na wymarzone wakacje po roku nagrywania daily filmów na swój kanał. Wylecieli w ostatnim momencie na kilka godzin przed zamknięciem granic z powodu koronawirusa.

Czy Friz dobrze postąpił lecąc do USA? Przez pierwsze kilka dni zwiedzali Las Vegas, Tromba wynajął drogi apartament, a Karol przegrał 10 tysięcy złotych w kasynie. Do tego drogie samochody, które zdążyli rozwalić.

Reszta ekipy odwiedzała luksusowe sklepy i robiła zakupy. Po powrocie do “domu”, czyli do Los Angeles praktycznie się z niego nie ruszają. Korzystają z basenu, wielkiego domu oraz tutejszych rarytasów ze sklepów. Można odnieść wrażenie, że się nudzą i nie mają co robić. Patecki odpalił nawet live jak wraz z DżoDżo, Frizem, Trombom i Martą grają w LoLa. Do tego Friz od kilku dni nie wrzuca do siebie odcinków. Czy to tak miał wyglądać wyjazd do USA?

W stanie Califoria, w którym aktualnie przebywają jest już ponad 10 tysięcy przypadków. Jest to trzeci stan w “rankingu” przypadków zarażeń koronawirusem w całych Stanach Zjednoczonych, a przypomnę jest ich 50!

W Kalifornii życie jest nie do poznania: bary są zamknięte. Siłownie są puste. Centra handlowe wyglądają jak miasta duchów. Od słonecznych wybrzeży południowej Kalifornii po jeziora i szczyty gór Sierra Nevada – wszyscy proszeni są o pozostanie w domu.

Urzędnicy ds. Zdrowia publicznego w hrabstwie LA ogłosili także w piątek, że plaże i punkty dostępu do plaży, szlaki i ścieżki rowerowe zamykają się, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa i zniechęcać do spotkań. Nie należy wychodzić z domu bez powodu.

Nic nie wskazuje na to, że ekipa jest zarażona koronawirusem w USA. Przebywają aktualnie w domu i wspólnie spędzają czas, jednak na pewno nie tak to miało wyglądać.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Justyna pisze:

    fajne!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *