Ekipa Friza ma kwarantannę w USA! Mają Koronawirusa? Dlaczego Friz nie wrzuca filmów?


Friz wraz ze swoją ekipą wyjechał jakiś czas temu do USA na wymarzone wakacje po roku nagrywania daily filmów na swój kanał. Wylecieli w ostatnim momencie na kilka godzin przed zamknięciem granic z powodu koronawirusa.

Czy Friz dobrze postąpił lecąc do USA? Przez pierwsze kilka dni zwiedzali Las Vegas, Tromba wynajął drogi apartament, a Karol przegrał 10 tysięcy złotych w kasynie. Do tego drogie samochody, które zdążyli rozwalić.

Reszta ekipy odwiedzała luksusowe sklepy i robiła zakupy. Po powrocie do “domu”, czyli do Los Angeles praktycznie się z niego nie ruszają. Korzystają z basenu, wielkiego domu oraz tutejszych rarytasów ze sklepów. Można odnieść wrażenie, że się nudzą i nie mają co robić. Patecki odpalił nawet live jak wraz z DżoDżo, Frizem, Trombom i Martą grają w LoLa. Do tego Friz od kilku dni nie wrzuca do siebie odcinków. Czy to tak miał wyglądać wyjazd do USA?

W stanie Califoria, w którym aktualnie przebywają jest już ponad 10 tysięcy przypadków. Jest to trzeci stan w “rankingu” przypadków zarażeń koronawirusem w całych Stanach Zjednoczonych, a przypomnę jest ich 50!

W Kalifornii życie jest nie do poznania: bary są zamknięte. Siłownie są puste. Centra handlowe wyglądają jak miasta duchów. Od słonecznych wybrzeży południowej Kalifornii po jeziora i szczyty gór Sierra Nevada – wszyscy proszeni są o pozostanie w domu.

Urzędnicy ds. Zdrowia publicznego w hrabstwie LA ogłosili także w piątek, że plaże i punkty dostępu do plaży, szlaki i ścieżki rowerowe zamykają się, aby spowolnić rozprzestrzenianie się koronawirusa i zniechęcać do spotkań. Nie należy wychodzić z domu bez powodu.

Nic nie wskazuje na to, że ekipa jest zarażona koronawirusem w USA. Przebywają aktualnie w domu i wspólnie spędzają czas, jednak na pewno nie tak to miało wyglądać.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *