Friz wyprowadza się z domu EKIPY w Polsce! [WIDEO]


Wszystko co dobre kiedyś się kończy! To już potwierdzone, że Friz wraz z całą ekipą wyprowadza się z domu Ekipy w Krakowie! Wujek Łukasz potwierdził to w dzisiejszym najnowszym filmie na kanale Karola.

Mam dla was małą niespodziankę. Miała być większa, ale przez to, że wyprowadzamy się za 2 miesiące to 80% rzeczy zostało odwołanych ~ Wujek Łukasz

Friz dom ekipy

Czytaj też: Wersow w ciąży?! Fani coś zauważyli…

Dokładnie Wujas powiedział to w 8:41 minucie w najnowszym filmie, który jest dostępny pod tym linkiem. Prawdopodobnie przeprowadzą się do większego i bardziej luksusowego domu w okolicach Krakowa. Czekamy na więcej informacji!

Stary Friz powrócił!

Szukacie contentu, który nagrywał kiedyś stary Friz? Brakuje wam częstych filmów! Sprawdźcie kanał Karol Wajs, który publikuje swoje odcinki regularnie we wtorku czwartki i soboty o 14:00! Oto jeden z najnowszych filmów:

Koniecznie dajcie znać co o tym sądzicie w komentarzach na dole!

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. Skibini pisze:

    Powiedział coś innego powiedział że miała być większa ale wyjazd przedłużył się więc 80% tego co zaplanowali musieli odwołać

  2. Ten cały „Karol Wajs” to autor tych SUPER CIEKAWYCH newsów 🙄. Domyśliłem się tego, bo każdy artykuł o frizie promuje jego kanał 😑.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *