Wersow w ciąży?! Fani coś zauważyli…


Wersow kilka razy mówiła, że nie chce teraz dziecka i nie myśli na razie o ciąży. Jednak fani zauważyli dziwną rzecz na jednym z filmów! Czy Wersow jest w ciąży, a Friz zostanie tatą? Co z Ekipą friza w USA? Poniżej znajdziecie więcej szczegółów odnośnie tej dziwnej rzeczy. Czytajcie dalej!

Wersow w ciąży?

Wattpad jest serwisem umożliwiającym publikację opowiadań, wierszy, fan fiction i wielu innych rzeczy. Fani EKIPY zaczęli ostatnio tworzyć tam różne teksty o swoich idolach. Tym razem padło na Monię i Pateckiego. Użytkownik amelijon stworzył fan fiction o nazwie MONIA x PATECKI. Aktualnie ma on 10 rozdziałów i opowiada o shipie tytułowych autorów.

W rozdziale siódmym Monia wchodząc do domu Ekipy w USA widzi bardzo szczęśliwą Weronikę. Wersow w ciąży? Ta później oznajmia, że jest w ciąży, jednak powiedziała to gdy nie było z nimi Friza i Tromby. Oto fragment, gdy wrócili:

Wersow: Karol chciałam ci coś powiedzieć…
Friz: Nom dawaj
Wersow: Jestem w ciąży!
Friz: Gdzie jest kamera?
W: Jaka kamera, po co?
F: Jeśli to nie jest jakiś prank albo nieśmieszny żart to ja nie wiem
W: No właśnie nie jest. Musimy czym prędzej wracać do Polski bo za 3 miesiące się urodzi!

Całość możecie przeczytać tutaj: https://www.wattpad.com/885171548-monia-x-patecki-7. Jest to oczywiście fikcyjna fanowska opowieść, dialogi nie są prawdziwe 🙂

Friz zostanie tatą?

Karol Wiśniewski (Friz) to aktualnie najpopularniejszy youtuber pod względem aktywności pod filmami. Jego daily filmy zawsze są na karcie na czasie i zdobywają miliony wyświetleń. Od prawie roku prowadzi swój projekt domu ekipy, w którym mieszka wspólnie ze swoimi przyjaciółmi i nagrywa filmy. Mieszka tam również ze swoją partnerką, również influencerką –Wersow, czyli z Weroniką Sową. Wspólnie są ze sobą około półtorej roku.

Internet zahuczał kiedy Karol wrzucił na swojego instagrama zdjęcie, na którym trzymał się za brzuch, a podpisał je: Bobasek.

friz dziecko

Okazało się jednak, że to tylko trolling! 😂🤣 Chcielibyście zobaczyć dziecko Friza i Wersow?

Może Ci się również spodoba

3 komentarze

  1. afs pisze:

    X kurwa D

  1. 30 maja 2020

    […] Czytaj też: Wersow w ciąży?! Fani coś zauważyli… […]

  2. 4 czerwca 2020

    […] Czytaj też: Wersow w ciąży?! Fani coś zauważyli… […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *