Mini Majk z Krzychem wypuszczają swoją piosenkę! Żabson zagrał koncert w ogrodzie Ekipy Friza! Podsumowanie finału [WIDEO]


Friz dzisiaj zaskoczył wszystkich! W finałowy dzień projektu domu Ekipy nie brakuje niespodzianek! Każdy film przynosi kolejną niespodziankę! W dziesiątym odcinku zobaczyliśmy koncert Żabsona, który zagrał kilka piosenek w ogrodzie ekipy na scenie zbudowanej specjalnie na tą okazję! Dodatkowo wielką niespodzianką jest piosenka zaśpiewana przez Poczciwego Krzycha i Mini Majka!

Piosenka Poczciwego Krzycha i Mini Majka

Koncert Żabsona u Friza

Scena budowana przez twórców kanału “Zróbmy to” została wykorzystana do koncertu Żabsona! Jak wiemy Żabson lubi się z Frizem i z chęcią wystąpił na finale projektu daily u Karola. Zagrał kilka piosenek w ogrodzie, nawet sąsiedzi oglądali i słuchali koncert przez okno!

Tatuaż Wujka Łukiego

Kolejna niespodzianka! Wujek Łukasz, czyli wielki przeciwnik tatuażów postanowił zaszaleć i zrobić sobie tatuaż na finale filmów daily! Wytatuował sobie podpis każdego członka ekipy, ma aż 10 podpisów na ramieniu! Wszystko jest pokazane na 9 odcinku finałowym:

Friz zaskakuje! Pozostały jeszcze dwa odcinki finałowe, jak myślicie, czym zaskoczy nas jeszcze ekipa?

Koncert Stachurskiego!

Kolejna godzina i następna niespodzianka! Tym razem Stachursky zagrał koncert dla Ekipy!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *