Może Ci się również spodoba

13 komentarzy

 1. Pa.trycja345 pisze:

  Według mnie nie powinniście pisać w gazecie o tym. Jak chcą wyjechać to nkech jadą to ich decyzja. Pozatym są dorośli i oni decydują o swoim życiu i zdają sobie z tego sprawę. Możecie mnie hejtować obrażać pluć czy coś. Ja nadal będę po stronie Friza.

 2. Anonimowy69 pisze:

  Kurde masz ból dupy o to że pojechali sobie Do USA a ty nie możesz?

 3. Fox pisze:

  Po pierwsze oni nie są zarażeni

 4. KXK pisze:

  Co za tytuł że są zarażeni dają taki tytuł żeby więcej osób wchodziło na ich gazete czy tam stronę

 5. Lucek pisze:

  Ich postawa pokazuje totalną bezmyślność i egoizm. Cały świat boryka sie z koronawirusem,a oni mimo wszystko wyjeżdżają do USA i łamią wszelkie reguły. Jetem ZAWIEDZIONY I ZBULWESOWANY. To nie jest ich problem, ale stanowią zagrożenie również dla innych, a najgorsze jest to, że dzieciaki oglądające ich łykają wszystko, więc powinni dać sobie na wstrzymanie i przestać nagrywać. Życie to nie tylko zabawa, zwłaszcza w tej okropnej sytuacji. Zarobili kasę i się zapominają- delikatnie podsumowując.
  MASAKRYCZNI SĄ!!!!!

 6. Ktoś pisze:

  No planowali ten wyjazd od dawna no to rozumiem że tam pojechali ale z drugiej strony to troszkę nie odpowiedzialne zachowanie bo chodzą po sklepach itd. I wszędzie mogą się zarazić. Ale mają co robić w tej Villi. Pozdro.

 7. A z resztą nie mój biznes.

 8. Augustyn pisze:

  Głupotą jest przedstawianie źródła koronawirusa jako “niedogotowany nietoperz”. To jest nieprawda, nie uzasadniona czymkolwiek, nawet naukowcy nie są w stanie odpowiedzieć na pytanie “Skąd to się wzięło?”.

 9. Ghh pisze:

  No tak ten wyjazd długo planowali i bardzo chcieli tam pojechać
  Wersow chciała z frizem skakać bardzo i im morze się uda ale kto lubi wersow,friza,trąba,wujaszka,mini majka,miksera,Martę,kasie, i ich pomocników tak jak werce pomaga Monia to niech ich każdy ogląda niech się cieszą.

 1. 20 marca 2020

  […] EKIPA Friza zarażona Koronawirusem w USA? Wyjazd do Stanów był złym pomysłem? […]

 2. 22 marca 2020

  […] EKIPA Friza zarażona Koronawirusem w USA? Wyjazd do Stanów był złym pomysłem? […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *